Nie wytrzymał i w końcu ujawnił. Grabowski powiedział prawdę o swoich żonach

Nie wytrzymał i w końcu ujawnił. Grabowski powiedział prawdę o swoich żonach Źródło: Wikimedia Commons/Mohylek

Rozwód dla Andrzeja Grabowskiego był niezwykle bolesnym doświadczeniem. Jak sam przyznał, wolałby być teraz w szczęśliwym małżeństwie, zamiast po dwóch rozwodach. Niespodziewanie stracił cierpliwość i zdradził kulisy swoich relacji z żonami.

To był już drugi rozwód Andrzeja Grabowskiego. W 2009 roku związał się z charakteryzatorką filmową, Anitą Kruszewską. W 2016 roku w ich związku rozpoczął się konflikt, który skończył się rozwodem dwa lata później. Teraz aktor zdradza kulisy tego przykrego wydarzenia.

Andrzej Grabowski zdradza, jak naprawdę przebiegał jego rozwód

Partnerka słynnego aktora w wywiadach zrzucała winę za rozpad małżeństwa na Grabowskiego. Mówiła, że po tym, jak ciężko zachorowała, nie mógł znieść tego, że nie był w centrum uwagi. Ponadto zarzucała mu, że porzucił ją w wyjątkowo trudnym w jej życiu momencie.

- Ciężka choroba wystawiła na próbę ich relacje. - A do tego jestem z tym wszystkim sama, bo mój mąż twierdzi, że choroby sobie uroiłam. To żenujące. Mój mąż dał w sądzie pokaz buty, zacietrzewienia i kompletnego braku empatii. Podważa kompetencje lekarzy - mówiła z wyrzutem Kruszewska.

Zupełnie co innego twierdzi Grabowski. W końcu nie wytrzymał i ujawnił, jak ta sprawa wyglądała z jego perspektywy. 

- Nie jest prawdą, że porzuciłem chorą żonę. Rozstaliśmy się, kiedy była zdrowa, na trzy miesiące przed jej pierwszym pobytem w szpitalu - odpowiadał aktor.

Finansowe szczegóły rozwodu oraz powód rozpadu pierwszego małżeństwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktor zdradził również finansowe szczegóły rozwodu. Jak sam przyznaje, mimo że musiał płacić tylko 1600 zł, przelewał swojej żonie na konto 6000 zł, a także opłacał ZUS i rachunki za telefon. Przestał płacić dopiero wtedy, kiedy sąd ogłosił rozdzielność majątkową. Zdradził także, że musiał sprzedać sporo rzeczy, żeby spłacić zasądzoną kwotę przy rozdzielności majątkowej.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Zginął w wyniku poważnego wypadku, fani w żałobie
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Przyznał również, dlaczego rozpadło się jego pierwsze małżeństwo, z aktorką Anną Tomaszewską. Jak sam przyznał, to była wina specyfiki ich pracy. Małżeństwo miało dwie córki, Zuzannę i Katarzynę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News