Miał serdecznie dosyć sprawy rozwodowej. Wpadł na kuriozalny plan, chciał zrobić z byłą żoną niesłychaną rzecz

Miał serdecznie dosyć sprawy rozwodowej. Wpadł na kuriozalny plan, chciał zrobić z byłą żoną niesłychaną rzecz Źródło: Pxfuel

Rozwód, szczególnie jeżeli mocno się przeciąga, może poważnie wpłynąć na chcących się rozstać małżonków. Tego rodzaju irytacja pchnęła 40-letniego mężczyznę do zadziwiającego kroku. Wpadł bowiem na alternatywny pomysł, mający zakończyć jego nieudany związek.

Rozwód rzadko okazuje się łatwą, przyjemną sytuacją dla obu jego stron. Szczególny problem stanowi dodatkowo przeciąganie się podobnych spraw oraz poczucie niesprawiedliwości, które często im towarzyszy. Zdarza się więc, że małżonkowie wpadają na niekonwencjonalne pomysły, mające przyspieszyć formalne rozstanie.

Rozwód pchnął 40-latka do zadziwiających kroków

Tak właśnie stało się w przypadku 40-letniego Davida Ostroma z Paola w amerykańskim stanie Kansas. Mężczyzna jest przekonany, że jego żona oraz jej prawnik zrujnowali mu życie, a para wciąż toczy sądową batalię w kwestii opieki nad dziećmi oraz rozliczenia i podzielenia majątku, którego częścią są także długi. Jako że działania podjęte przez wymiar sprawiedliwości okazały się dla niego niewystarczające, postanowił rozwiązać sprawę inaczej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

3 stycznia Ostrom złożył do sądu wniosek, w którym ubiega się o rozwiązanie kwestii spornych poprzez walkę na japońskie miecze samurajskie. Jak stwierdził, jego zdaniem amerykańskie prawo nie zakazuje podobnych praktyk, dlatego też chciałby z tego skorzystać. Mężczyzna zaoferował nawet w dokumencie, że sam zorganizuje rzeczone miecze, aby móc zmierzyć się z żoną.

Żona nie zgadza się oczywiście na podjęcie niecodziennego wyzwania

Dzisiaj grzeje: 1. Najlepsze powitanie na lotnisku na świecie. Wnuczkowie wymyślili dla babci coś niesamowitego [FILM]
2. Smutna wiadomość dot. Roberta Janowskiego. Jego żona potwierdziła doniesienia

Zarówno 38-letnia Bridgette Ostrom, jak i jej prawnik podeszli do tego pomysłu ze zdecydowanie mniejszym entuzjazmem. Adwokat wystąpił do sądu z wnioskiem o ograniczenie mężczyźnie praw do opieki nad dziećmi. Chce także, aby został poddany stosownym badaniom psychologicznym. Poza tym prawnik zaznaczył oczywiście, że proponowane przez 40-latka rozwiązanie jest wykluczone, gdyż zakłada, że ktoś mógłby stracić w nim życie.

Do sprawy na razie nie odniósł się jeszcze miejscowy sąd. Bez względu na to rozpisują się o niej szeroko amerykańskie oraz brytyjskie media.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show
  4. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji
  5. Naprawdę bolesna wiadomość. Nie żyje Zbigniew Wiśniewski

Źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News