Niedowierzanie, po 22 latach rozstał się z żoną. Zagrał w kilkudziesięciu znanych filmach

Niedowierzanie, po 22 latach rozstał się z żoną. Zagrał w kilkudziesięciu znanych filmach Źródło: youtube/Megs Smart Thinking

Rozwód tej pary jest czymś, w co niezwykle ciężko uwierzyć. Znany i uwielbiany na całym świecie aktor rozstaje się ze swoją żoną po 22 latach spędzonych razem. Nikt nie może uwierzyć w te informacje.

Rozwód kończy kolejny znany związek. Bardzo lubiany zagraniczny aktor po 22 latach ponownie będzie do wzięcia. Informacje o rozstaniu z żoną są tak niewiarygodne, że światowy gwiazdor musiał wystosować oficjalne oświadczenie.

Rozwód, w który niezwykle ciężko uwierzyć. Colin i Livia Firth rozstali się

- Colin i Livia Firth rozstali się. Utrzymują bliską przyjaźń i pozostają zjednoczeni w miłości do swoich dzieci. Uprzejmie proszą o prywatność. Nie będzie dalszych komentarzy - brzmi oficjalne oświadczenie, które wydała para. 

Colin Firth po 22 latach małżeństwa postanowił rozstać się ze swoją ukochaną żoną. Zagraniczne media od jakiegoś czasu donosiły, że w związku Colina i Livii nie dzieje się dobrze, ale nikt nie chciał uwierzyć, że para może się zdecydować na rozstanie. Jednak stało się zupełnie inaczej i dziś po wielu latach spędzonych razem małżeństwo Firthtów się kończy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Para zdecydowała się na rozwód ze względu na zdradę?

Już w 2015 roku para postanowiła podjąć decyzję o separacji. Wyszło wtedy na jaw, że żona Colina nie była do końca wierna. Mąż wybaczył wtedy zdradę i para ostatecznie nie zdecydowała się na rozwód. W zeszłym roku pojawiły się informacje, że gwiazda pogodził się ze swoją żoną i wybaczył jej zdradę z Marco Brancaccią. Para przez 22 lata wspólnego życia doczekała się dwójki dzieci, 18-letniego Lukę i 16-letniego Matteo. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Dla wszystkich fanek "pana Darcy'ego" informacja o rozwodzie, na który zdecydował się Colin Firth jest fantastyczną informacją. Jeden z najprzystojniejszych i najlepszych aktorów jest w końcu do wzięcia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie
  6. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion

źródło: radiozet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News