Jeden z największych gwiazdorów TVN, dwukrotny rozwodnik szuka żony. Był bezdomny, niszczył go straszny nałóg

Jeden z największych gwiazdorów TVN, dwukrotny rozwodnik szuka żony. Był bezdomny, niszczył go straszny nałóg Źródło: Film "Dług"

Rozwód z drugą żoną doprowadził do upadku sławnego aktora. Był bezdomnym alkoholikiem. Po latach przyznaje, że osiągnął dno. Teraz chciałby znaleźć miłość.

Rozwód z drugą żoną rozpoczął w jego życiu passę nieszczęść. Z dnia na dzień stał się bezrobotny i bezdomny. Był uzależniony od alkoholu. Niedawno przyznał, że odbił się od dna. Przeszedł trudną terapię i poukładał swoje życie na nowo. Teraz szuka kolejnej miłości.

Rozwód był dla niego dramatycznym przeżyciem

Z pierwszą żoną, aktorką Jolantą Fraszyńską, rozstał się po 4 latach małżeństwa. Ale dopiero rozwód z Karoliną Wolską doprowadził Roberta Gonerę na dno. Aktor zostawił byłej żonie mieszkanie i zobowiązał się do płacenia alimentów. Niestety, to wszystko go przerosło. Brak propozycji zawodowych i nałóg alkoholowy doprowadziły go do bezdomności. Spał w samochodzie i tułał się bez celu. W takim stanie znaleźli go policjanci i skierowali na leczenie do szpitala psychiatrycznego.

Dziś Robert Gonera przekonuje, że jest zupełnie innym człowiekiem. Poukładał swoje życie i priorytety na nowo. Jest gotowy by wrócić do normalnego życia.

- Po 25 latach obcowania z alkoholem porzuciłem go. To była bardzo ciężka droga i ogromna determinacja. Od czterech lat nie piję  – przyznał aktor.

Rozwód zniszczył mu życie. Aktor odbił się od dna i znów jest gotowy na miłość

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazdor szczerze wyznał też, że jest samotny. Marzy o tym, żeby poznać kobietę, która go pokocha i z którą stworzy stabilny związek.

- Jestem samotny i czasem, gdy zasypiam, myślę: jak dobrze byłoby się przy kimś obudzić. To kobiety sprawiają, że nam, facetom, chce się rano wstawać z łóżka i brać za bary z całym światem. Ja wobec pań jestem bezbronny. Ale ten rodzaj bezsilności akurat lubię i za nią tęsknię - przyznał Gonera.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Aktor poukładał sobie w życiu priorytety i chciałby stworzyć dom, który sobie wymarzył. Czeka z niecierpliwością na kolejną miłość.

- Dziś nie liczy się dla mnie, czy mężczyzna ma przed domem ferrari, ale czy ktoś w tym domu na niego czeka, czy panuje w nim spokój, miłość, zrozumienie. Niestety, ja do takiego domu nie wracam. I dziś jestem wobec tego bezsilny – opowiada. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Złagodzenie zakazu handlu. Sklepy mogą być OTWARTE w niedzielę do ustalonej godziny
  2. Przyszła na badanie USG. Lekarz prawie zemdlał, gdy zobaczył, co ma w brzuchu
  3. Oszałamiającą urodę odziedziczyła po najprzystojniejszym Polaku i zjawiskowej mamie. Córka Bogusława Lindy wygląda jak milion dolarów
  4. Niesamowite, ale jest młodszy od Dominiki Tajner o 40 lat. Była żona Wiśniewskiego od razu go pokochała
  5. Zgwałcił i zamordował setki kobiet. Mimo tego znalazła się młoda kobieta, która wzięła z nim ślub i urodziła mu dzieci

źródło: Pomponik

Następny artykuł