Żona Macieja Kurzajewskiego ostro skomentowała ich rozstanie. "Nie ma tego mężczyzny w żadnej komórce jej ciała. No chyba, że w d...."

Żona Macieja Kurzajewskiego ostro skomentowała ich rozstanie. "Nie ma tego mężczyzny w żadnej komórce jej ciała. No chyba, że w d...." Źródło: Instagram/paulinasmaszczkurzajewska

Trwający rozwód Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i jej męża Macieja był wielkim zaskoczeniem w środowisku dziennikarskim. Teraz kobieta w ostrych słowach wypowiedziała się o swoim niedawno zakończonym związku.

Rozwód jest dla Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej niewątpliwie bardzo bolesnym doświadczeniem. Świadczy o tym jej ostatnia wypowiedź, w której nie szczędziła ostrych i gorzkich słów. Opisała w jaki sposób doszło do kryzysu w związku pary dziennikarzy, który doprowadził do właśnie trwającej sprawy rozwodowej.

Rozwód znanych dziennikarzy dobiega końca. Paulina Smaszcz-Kurzajewska udzieliła komentarza

W ostatnim czasie Paulina Smaszcz-Kurzajewska zmieniła branżę i została coachem. Od tego momentu regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych motywacyjne posty i ważne dla niej sentencje życiowe. Przy okazji jednej z nich poinformowała o szczegółach kryzysu swojego związku.

- Kobieta najpierw zrywa psychicznie. Dopiero później odchodzi fizycznie. Facet wtedy myśli: "wreszcie się uspokoiła...". Prawda jest taka, że wtedy jesteś już jej obojętny, nic ją już nie obchodzisz, już cię nie kocha - zamieściła na zdjęciu. Reszta wpisu znalazła się w opisie zdjęcia.

- Kobieta odchodzi powoli, bardzo powoli, bardzo. Rozważa, myśli o dzieciach, o utraconych marzeniach, nadziei, rozpacza, ale jak podejmie decyzję, to już nie ma tego mężczyzny w żadnej komórce jej ciała. No, chyba że w d.... a on nie może wyjść z szoku i zdziwienia, że opuściła takiego księcia! - kontynuowała dziennikarka.

Żywiołowa reakcja internautów na wpis gwiazdy

Maciej Kurzajewski raczej nie będzie zadowolony ze szpili, jaką publicznie wbiła mu partnerka. Zwłaszcza, że jeszcze niedawno wydawali się kochającą się parą. Wiele innych kobiet "po przejściach" uaktywniło się w komentarzach, udzielając poparcia dla swojej ulubienicy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W punkt! Znam, przeżyłam, a teraz już jest mu wspaniale ze sobą w MOIM życiu bez niego - skomentowała internautka.

- Ale wiecie co jest najgorsze? On wcale nie robi nic złego, po prostu uświadamiasz sobie, że to pomyłka i boisz się odejść, bo to jakaś fanaberia może... i tak to trwa latami... - pisała inna użytkowniczka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

- Dokładnie tak! I z tej drogi nie ma już odwrotu, ani drugiej czy kolejnej szansy. Ale mina faceta bezcenna i to pełne zaskoczenia „co ty robisz?” Życzę powodzenia! Po tych decyzjach jest już tylko lepiej - napisała komentująca.

- Trudno to „polubić”, ale nie da się zaprzeczyć... - przyznała inna kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PRZERAŻAJĄCA prawda o emeryturach. Nie utrzymasz nawet mieszkania
  2. Karel Gott nie żyje. Na jaw wychodzą przerażające szczegóły
  3. Tomek poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Okazało się, że natrafił na "palce diabła", a o jego znalezisku zrobiło się głośno w całym kraju
  4. Katarzyna Dowbor pokazała najnowsze zdjęcie swojej córki. Jej uroda powala
  5. Gwiazda hitowego show TVN błaga o pilną pomoc. Rodzinny koszmar, potrzebna jest pomoc i modlitwa

Źródło: Instagram

Następny artykuł