Rozwód! Kurzajewski nagle stracił żonę

Rozwód! Kurzajewski nagle stracił żonę Źródło: Instagram/@maciejkurzajewski

Rozwód Macieja Kurzajewskiego wprawił w zdumienie fanów. Nagła decyzja po 23 latach związku miała zapaść już kilka miesięcy temu. Podjęli już najważniejsze decyzje dotyczące dzieci oraz finansów.

Rozwód Macieja Kurzajewskiego wstrząsnął mediami. Słynny prezenter po 23 latach małżeństwa postanowił rozstać się ze swoją żoną, Pauliną Smaszcz-Kurzajewską. Jeszcze nie tak dawno wstawiał na Instagrama wspólne zdjęcia z rodzinnej wycieczki do Berlina. Byli małżonkowie unikają komentowania sprawy, co wzbudziło lawinę spekulacji.

Rozwód był trudną, ale od dawna dojrzewającą decyzją

Małżeństwo Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej było jednym z najbardziej stabilnych w polskim show-biznesie, a przynajmniej tak mogło wydawać się fanom. Para traktowała swoje życie prywatne bardzo poważnie, dbała o to, aby zawsze został czas na wspólne wyjazdy, troszczyła się o przyszłość dwójki dzieci. Tym bardziej szokuje decyzja o rozstaniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Drogi Pauliny i Maćka rozeszły się, ale wciąż pozostają w dobrych relacjach. Uzgodnili, że rozwiodą się za porozumieniem stron, dogadali się też w sprawie podziału majątku i opieki nad młodszym synem, więc rozwód powinien być orzeczony już na pierwszej rozprawie - skomentował sprawę w "Party" znajomy pary.

Nie wiadomo, czy u podstaw rozwodu leży konkretny konflikt, czy długi ciąg małych nieporozumień, jednak takiej decyzji z pewnością nie podjęli bez namysłu. Z tego, czego udało dowiedzieć się mediom wynika, że rozwód był planowany przez parę już od kilku miesięcy.

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska planują skupić się teraz na pracy

Na razie brakuje komentarza ze strony rozwodników. Wiadomo, że ich priorytetem teraz ma być praca. Zdążyli już zatroszczyć się o przyszłość dzieci. Wiadomo, że naprzemiennie mają sprawować opiekę nad swoim trzynastoletnim synem, Julianem.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu

Ich starszy potomek, Franciszek, ma już 22 lata i zaczął układać sobie życie za granicą, więc jest szansa, że rozwód rodziców nie odbije się na nim tak bardzo, jak na jego młodszym bracie. Dziennikarzom udało się też dowiedzieć, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska zaczęła szukać mieszkania w Warszawie. Wynika z tego, że była żona Macieja Kurzajewskiego planuje ułożyć sobie życie na nowo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skażone mięso wycofywane w pośpiechu. 5 ofiar śmiertelnych
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Mało kto wiedział o strasznej chorobie gwiazdy grającej Halinkę w "Kiepskich". Uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie
  4. Myśleli, że widzą na dachu czarnego kota i zaczęli go nagrywać. Okropnie się pomylili, byli w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  5. Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc

źródło: pomponik

Następny artykuł