Poprosił żonę o rozwód. Oszukał ją podając powód, ujawniona prawda odbiera mowę

Poprosił żonę o rozwód. Oszukał ją podając powód, ujawniona prawda odbiera mowę Źródło: instagram/lovewhatmatters/

Poprosił ją o rozwód, nie ukrywając powodu jakim się kierował. Kobieta była przekonana, że mąż jest wobec niej szczery, dlatego nie mogła uwierzyć, gdy prawda okazała się zupełnie inna.

Rozwód może wynikać z naprawdę wielu powodów, choć najczęstszym zdaje się być zdrada lub odejście do innego partnera czy partnerki. Niemal normą jest, że kończący swoją historię małżonkowie rozstają się w złości, a w późniejszych latach nie są w stanie zakopać topora wojennego. Tym razem miało być zupełnie inaczej, a przynajmniej tak zapowiadało się na samym początku. 

Poprosił ją o rozwód 

Pewna internautka podzieliła się swoją niebywałą historią rozpadu małżeństwa zaczynając od dnia, gdy jej mąż wrócił do domu i jak gdyby nigdy nic poprosił ją o rozwód. Nagła decyzja partnera zaskoczyła kobietę, dlatego nie zwlekając ani chwili zapytała co jest tego powodem. Ten bez ogródek wyznał, że właśnie wraca z rozmowy ze swoją mamą, która doradziła mu rozwód. 

Kobieta nie była zła, a co więcej zachowała przy tym wszystkim stoicki spokój. Okazuje się, że ona sama od dłuższego czasu planowała rozstanie, dlatego decyzja męża była jej na rękę. 

- Poczułam, jakby ktoś zdjął ze mnie ciężar - wyznała. 

Dzięki porozumieniu stron formalności i finalna rozprawa przebiegały przez żadnych komplikacji. Para szybko otrzymała rozwód, a każde z nich mogło w końcu napawać się wolnością. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niespodziewanie ujawniona prawda obiera mowę 

Opuszczając salę sądową kobieta podeszła do byłego już męża z propozycją pożegnalnej kolacji. Rozstali się w zgodzie, dlatego nie podejrzewała, że może mieć on jakieś przeciwwskazania. Ten jednak wyraźnie się oburzył twierdząc, że chce jak najszybciej opuścić budynek. Rozwódka nie rozumiała jego zachowania, ale obserwując dalsze wydarzenia, poznała całą prawdę. Do mężczyzny podeszła szczupła i urodziwa kobieta, która okazała się "mamą" namawiającą go do rozwodu.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Niestety, przegrał z chorobą. Nie żyje polski muzyk

- Nagle zobaczyłam wysoką, szczupłą kobietę z falującymi włosami, która szła w kierunku Grega. Wtedy dotarło do mnie, że to z nią, a nie z matką, konsultował pomysł rozwiedzenia się - wyznaje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę 
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Kilkulatka wyrwała mikrofon Sylwii Grzeszczak i ją przebiła. Gabor i Węgiel nie były tak piorunujące  
  4. Niestety, przegrał z chorobą. Nie żyje polski muzyk
  5. Spostrzegawczość i spryt są niezbędne, aby znaleźć na obrazku psa. Bez podpowiedzi udaje się tylko 3 osobom na 100

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News