Żona wystawiła męża do wiatru, zakończyło się rozwodem. Jej kochanka załatwił tak, że popamięta go do końca życia
- 3 Października 2019

Żona wystawiła męża do wiatru, zakończyło się rozwodem. Jej kochanka załatwił tak, że popamięta go do końca życia

Rozwód to zazwyczaj moment wyzwolenia dla zdradzającego małżonka. Tym razem jednak to kochanek niewiernej żony na długo zapamięta moment, w którym zdradzany mąż postanowił rozliczyć się z nim za krzywdę, jaką wyrządził jego małżeństwu.

Rozwód to zwykle smutny moment dla małżonków. Jest podwójną tragedią, gdy w gmatwaninie uczuć przewija się również temat zdrady. Dla zdradzających potrafi mimo wszystko być momentem ostatecznego "wyzwolenia". Na to jednak nie chciał pozwolić pewien zdradzany mąż, który postanowił dać kochankowi swojej żony nauczkę, którą ten zapamięta sobie na całe życie.

Tata i niesamowita niespodziankaMiał 9 miesięcy, kiedy jego tata został zabity. 15 lat później ktoś puka do drzwi, tego co ujrzał nie zapomni nigdyCzytaj dalej

Rozwód zakończył się najgorzej dla kochanka żony

Kevin Howard z Karoliny Północnej w Stanach Zjednoczonych w obliczu rozpadającego się małżeństwa, zamiast rozpaczać, postanowił walczyć o swoje. Podczas procesu wykorzystał rzadko stosowany zapis prawa, który pozwala w specyficznych przypadkach pozwać kogoś o tak zwane "alienation of affections" - w wolnym przekładzie "przewłaszczenie uczuć".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świat według KiepskichGwiazdy Kiepskich nie żyją od lat. Tragiczna śmierć i chorobaCzytaj dalej

Dzięki temu zapisowi można pozwać kogoś, kto zdaniem małżonków "celowo ingerował" w ich relację - najczęściej z negatywnym skutkiem. W rozmowie z mediami powiedział, że nie zrobił tego tylko dla pieniędzy.

- Wierzę w świętość małżeństwa. Inne rodziny powinny zobaczyć, jakie są konsekwencje nie tylko złamania przysięgi w wyznawanej religii, ale także pogwałcenie obowiązków prawnych - wyznał w rozmowie z CNN Kevin Howard.

Informacja o zdradzie musiała być tym bardziej bolesna, że kochanek jego żony był jej współpracownikiem, a Kevin Howard uważał go za przyjaciela.

Do tego wszystkiego dochodzi powód, dla którego żona Howarda utrzymywała, że chce się z nim rozwieść - chodziło o jego domniemany pracoholizm, a nie o uczucie, jakim darzyła swojego kochanka. Dopiero gdy mężczyzna zatrudnił prywatnego detektywa, dowiedział się prawdy na temat życia swojej żony.

Adwokat Kevina Howarda poinformował, że kochanek żony mężczyzny miał zareagować na wiadomość o procesie śmiechem. Dość szybko okazało się jednak, że suma, którą może uzyskać od niego Kevin Howard bynajmniej nie jest śmiechu warta.

Dzisiaj grzeje:

1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać

2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

- Musi zapłacić mojemu klientowi 750 tys. dolarów, więc nie sądzę, żeby teraz był w nastroju do żartów - donosi adwokat mężczyzny.

Z informacji, które podał prasie wynika, że w ciągu ostatnich 30 lat zajmowała się jedną tego typu sprawą na rok, a w 2010 roku udało jej się wywalczyć dla zdradzonego małżonka odszkodowanie w wysokości 5,9 mln dolarów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niemieckie problemy dotarły do Polski. Mamy najgorsze prognozy w historii
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler
  4. Dominika Gwit założyła bardzo dopasowaną suknię. Fani przetarli oczy z wrażenia i wydali jednoznaczny werdykt
  5. Katarzyna Figura przyznała się do choroby. Smutne i szczere wyznanie

Szczeniaki10 zwierząt z bielactwem, niezwykły widok. Szczeniaki są najsłodszeCzytaj dalej

źródło: onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News