W tajemnicy przed mężem założyła monitoring szpiegujący w domu. Obejrzała nagranie i chce rozwodu

W tajemnicy przed mężem założyła monitoring szpiegujący w domu. Obejrzała nagranie i chce rozwodu Źródło: Unsplash/Eric Ward

Kobieta zaczęła rozważać rozwód po tym, co zobaczyła. Zainstalowała w domu monitoring bez wiedzy męża, była w szoku gdy dowiedziała się, co robi jej partner, kiedy jest sam w domu.

Nic nie zapowiadało tego, że kobieta zdecyduje się na rozwód. Żyła w szczęśliwym małżeństwie, w którym tradycyjna rola "kobiety - gospodyni domowej" została odwrócona. Ze względu na dobrze płatną pracę żony, mężczyzna zdecydował zajmować się domem i wychowywaniem dzieci. W pewnym momencie w ich życiu zaczęły nadchodzić wielkie zmiany.

Kobieta zdecydowała się zagonić swojego męża do pracy

Niestety, z czasem fantastycznie płatna praca okazała się nie tyle błogosławieństwem, co przekleństwem. Świetna wypłata szła w parze z ogromnym obciążeniem psychicznym oraz wieloma godzinami spędzonymi w zawodzie. Odcisnęło to takie piętno na kobiecie, że w końcu trafiła do psychiatry i psychologa. W końcu zdecydowała się na rezygnację z pracy.

Mimo to chciała utrzymać się na tym samym poziomie finansowym co wcześniej, a nie było to proste. Wiedziała jednak, że jej dzieci są już nastoletnie i nie potrzebują ciągłej opieki ojca. Zdecydowała się więc, że jeśli podejmie inną pracę, a jej partner również zacznie ponownie pracować w zawodzie. Mąż był wykształcony, ale od dawna wypadł z dosyć specyficznego rynku, przez co nie mógł znaleźć pracy. Prawda okazała się znacznie inna.

Kobieta zainstalowała w domu monitoring. Po tym co zobaczyła, chce wziąć rozwód

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W końcu kobieta zainstalowała w domu monitoring, wszystko w tajemnicy przed mężem. Mężczyzna zarzekał się, że cały czas szuka pracy, ale musi zrobić mnóstwo kursów, aby nadrobić zaległości - dlatego na razie nie aplikuje. Żona miała tego dosyć, więc zaczęła go szpiegować.

- Monitoring w domu pokazuje co innego (wstyd mi, ale założyłam i szpieguję go) - luz, seriale, piwko - napisała kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Mężczyzna na zwrócenie uwagi, że nie szuka pracy, zaczyna się awanturować, mówiąc, że poświęcił swoją karierę dla wychowania dzieci. Żona zaczęła rozważać rozwód, ale szkoda jej majątku, na który, jak sama twierdzi - ciężko zapracowała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: Facebook

Następny artykuł