Rozróba w Warszawskim Marriotcie! Trwa szaleńcza policyjna obława

Rozróba w Warszawskim Marriotcie! Trwa szaleńcza policyjna obława

Hotel Marriott uchodzi za miejsce luksusowe, a jego goście za ludzi na wysokim poziomie. Sceny, które rozegrały się dziś w warszawskim hotelu zupełnie jednak nie przystają do wydarzeń, które dzisiaj miały miejsce w jego budynku.

Na terenie warszawskiego hotelu Marriott doszło do skandalicznego wydarzenia. W hotelowym kasynie miała miejsce krwawa bójka. Jeden z krewkich gości kasyna trafił do szpitala. ZOBACZ TAKŻE: Muzułmanin srogo się przeliczył. Sprowokował bójkę z… żołnierzem Marines (VIDEO)

Latający kufel

Jak dowiedzieli się reporterzy RMF FM jeden z uczestników bójki został uderzony kuflem przez innego gościa kasyna. W rezultacie awantury mężczyzna odniósł poważne obrażenia i został przewieziony do szpitala. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Nieznana pozostaje przyczyna awantury, ani tożsamość agresywnego gościa kasyna. Nie wiadomo również ile osób brało udział w bójce. Policjanci poszukują sprawcy zdarzenia. Niestety nie udało się go ująć na miejscu. ZOBACZ TAKŻE: Bójka na ulicach Warszawy! Narodowcy pobili się z KOD (video) Źródło: rmf24.pl Następny artykuł