Rozpaleni fani są wniebowzięci. Beata Kozidrak całkiem nago

Rozpaleni fani są wniebowzięci. Beata Kozidrak całkiem nago Źródło: fot. Facebook

Rozpaleni fani są wniebowzięci. Już niedługo Beata Kozidrak zapozuje całkiem nago do erotycznej sesji. Trwają negocjacje i wszystko wskazuje na to, że jzobaczymy 58-letnią piosenkarkę w całkowitym negliżu. 

Choć wydawałoby się, że rozbierane sesje są proponowane głównie młodym paniom, to okazuje się, że erotyczne pisma coraz chętniej umieszczają na swoich rozkładówkach dojrzałe kobiety. ZOBACZ TAKŻE: Warnke CAŁKIEM NAGO na imprezie. Co na to mąż?

Beata Kozidrak nago w sesji zdjęciowej

Z medialnych doniesień wiadomo, że erotyczną sesję dla czasopisma dla panów zaproponowano również Beacie Kozidrak. Wokalistka kultowego zespołu Bajm jest kuszona bardzo atrakcyjnymi warunkami i jeżeli na nie przystanie to już niedługo będziemy mogli zobaczyć jej wszystkie wdzięki w pełnej okazałości. Niewiele gwiazd polskiego show-biznesu po czterdziestce zgodziło się wystąpić w erotycznej sesji. Jedną z nielicznych była obecnie 67-letnia Kora, która miała 48 lat, kiedy zdecydowała się na taki krok. ZOBACZ TAKŻE: Kurdej-Szatan NAGO w łóżku. Mega seksowna poza aktorki Aktorka Grażyna Wolszczak również zaprezentowała się tak, jak ją pan Bóg stworzył 17 lat temu, kiedy miała 43 lata. W ubiegłym roku zgodziła się na erotyczną sesję 50-letnia Joanna Przetakiewicz, która otwarcie przyznaje, że nie żałuje swojej decyzji. - Niczego nie żałuję. Zrobiłam to, bo chciałam i mogłam. Wierzę, że rozpoczęła się era nowych kobiet i trzeba o tym głośno mówić - powiedziała Joanna. ZOBACZ TAKŻE: Poszła do galerii handlowej… całkiem nago. Nikt się nie zorientował Źródło: se.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu