Rozpaczliwy wywiad "Boczka" z Kiepskich. Krok od amputacji nogi

Rozpaczliwy wywiad "Boczka" z Kiepskich. Krok od amputacji nogi Źródło: wikimedia.org/Ja Fryta

Dariusz Gnatowski znany szerzej jako Arnold Boczek, to aktor, który bawi Polaków z ekranów telewizorów od kilkunastu lat. Aktora wszyscy zdążyliśmy poznać jako naiwnego, ale zabawnego grubaska i żarłoka. Niestety, jego życie prywatne nie jest tak wesołe, jak to wykreowane na ekranie.

Temat zdrowia popularnego "Boczka" przewija się ostatnio przez polskie media. Pojawiły się bowiem doniesienia o tym, że artysta przeszedł metamorfozę i dziś wygląda całkiem odmiennie. Trzeba przyznać, że faktycznie Dariusz Gnatowski się zmienił. Arnold Boczek, którego znamy z serialu "Świat według Kiepskich" nie jest już tak otyły, jak wcześniej. Niestety, za zmianą w wyglądzie nie czai się nic dobrego. ZOBACZ TAKŻE: Alkohol ZABIJA gwiazdę "Świata wg Kiepskich"! Co on wyrabia?!

Dariusz Gnatowski walczy ze trudną chorobą

O swojej smutnej walce aktor opowiedział w jednym z ostatnich wywiadów. Ujawnił, że jest chory na cukrzycę od wielu lat. Tak naprawdę sam nie wie dokładnie od kiedy. Jak mówi, na początku nie miał świadomości, że jest to tak ciężkie schorzenie. - Jestem chory na cukrzycę od x lat. Nie wiem kiedy tak naprawdę się zaczęło. Potem poczułem, że coś jest nie tak i zacząłem się leczyć. Nie miałem świadomości, że cukrzyca jest przewlekłą chorobą, która rozwija się przez lata i prowadzi do poważnych skutków i powikłań - ujawnia aktor. Aktor przeżył bardzo trudne chwile szczególnie w pierwszych miesiącach po wykryciu cukrzycy. Skaleczył się bowiem w nogę, a rana nie chciała się goić. Dopiero kiedy trafił do szpitala, dowiedział się, że wszystko przez cukrzycę. Lekarze powiedzieli mu też, że gdyby zwlekał dłużej z przyjściem do specjalistów, amputowano by mu nogę.

"Arnold Boczek", czyli Dariusz Gnatowski - kim jest, ile ma lat?

Dariusz Gnatowski to krakowski aktor teatralny i filmowy. Ma 57 lat, a urodził się w Rudzie Śląskiej. Choć wychowywał się w Zabrzu, dziś mieszka pod Krakowem w Gorzkowie. To właśnie w stolicy Małopolski ukończył bowiem studia na PWST. Od 2015 roku jest reżyserem i zajmuje się tworzeniem spektakli teatralnych. Jest żonaty, a jego ukochaną jest Anna Gnatowska. Razem mają córkę, którą jest Julia Gnatowska. ZOBACZ TAKŻE: Jest źle. Koszmarne wiadomości o "Boczku" z Kiepskich źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News