Reklama
Rozłam w PiS! Kaczyński straci władzę?!
Reklama

Rozłam w PiS! Kaczyński straci władzę?!

Decyzja Jarosława Kaczyńskiego, dotycząca złożenia w Sejmie RP projektu ustawy obniżającej zarobki polskich posłów, wywołała gigantyczne kontrowersje. Szczegóły sprawy okazują się jednak dużo bardziej zaskakujące, niż mogłoby się wydawać. Czy szef PiS już wkrótce zapłaci za to najwyższą polityczną cenę?

Reklama

Jak poinformowało dziś RMF FM, pokaźna grupa posłów obozu rządzącego zbuntowała się przeciwko prezesowi partii oraz jego zarządzeniom. Skąd ich nagła wściekłość?

Szczegóły afery wewnątrz PiS

Samo obniżenie pensji ma być tylko częścią problemu. Jak się bowiem okazało, wielu z nich dowiedziało się o decyzji Kaczyńskiego dopiero podczas jego konferencji prasowej. Jako że partia zaczyna coraz bardziej się dzielić, najbliższy tydzień w siedzibie obozu rządzącego upłynie pod znakiem konsultacji ws. projektu ustawy. Władze ugrupowania spotkają się z szefami okręgów oraz klubem parlamentarnym.
Reklama

Co stanie się prezesem?

Co ciekawe, do Kaczyńskiego już wkrótce dotrzeć ma także oficjalny list posłów w tej sprawie. Czy wściekłość polityków doprowadzi do ostatecznej utraty przez szefa partii pozycji? Tego dowiemy się w najbliższym czasie.

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński dostanie ZAWAŁU! Ogromny popłoch w PiS
  2. Będzie dymisja w rządzie PiS! Nie uwierzycie dlaczego
  3. Transfer do PiS! Posłowie opozycji dołączają do partii Kaczyńskiego
Reklama
Następny artykuł