Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najbardziej rozchwytywanych celebrytek w polskim show-biznesie oraz stacji TVN. Mimo iż sama jest ulubienicą szefów, którzy ciągle przydzielają jej nowe programy to widzowie mają co do tych decyzji wątpliwości.

Błyskawiczna kariera Rozenek-Majdan rozpoczęła się od programu „Perfekcyjna Pani domu”, który na antenie gościł od wiosny 2012 roku. Rozenek była w nim kreowana na mistrzynię sprzątania i prowadzenia domu. Pokazywała widzom jak poradzić sobie z plamami, różnego rodzaju zabrudzeniami oraz jak poprawnie sprzątać swój dom.

„Perfekcyjna Pani domu” sprawiła, że stała się ona rozpoznawalna, ale dopiero „Azja Express” przyniosło jej i jej nowemu mężowi, Radosławowi Majdanowi, sympatię widzów TVN. Celebrytka dała się poznać widzom programu z zupełnie innej strony. Małgosia z surowej i perfekcyjnej Pani domu stała się zwyczajną kobietą, która czasem potrafiła rzucić wyszukanym epitetem.

Czy Rozenek straci program?

Dzięki tej nagłej sympatii gwiazda otrzymała kolejny program „Iron Majdan”, który otrzymał miano najdroższego w historii stacji TVN. Oprócz tego Gosia prowadzi dwa programy „W dobry stylu” oraz „Projekt Lady”.

Niestety, przez program „Projekt Lady”, fani Małgorzaty Rozenek-Majdan mają sporo wątpliwości, czy aby na pewno powinna ona prowadzić program o dobrych manierach, jeżeli sama nie zawsze potrafi się do nich dostosować. Gosia w nowym programie często przeklina, co zauważyli jej wielbiciele. Znacznie odbiega to od wizerunku perfekcyjnej damy.

Celebrytka postanowiła wyprodukować koszulki z cytatem, w którym mówi: „Nie zrobię czelendżu, w dupie mam czelendżu”W ten sposób poinformowała, że nie wykona przygotowanego w programie „Iron Majdan” zadania. Zdjęcie w koszulce opublikowała na swoich mediach społecznościowych, gdzie spadła na nią fala krytyki.

– Projekt Lady się kłania. Chyba powinni zmienić w nowej edycji prowadzącą, bo niestety nie daje już Pani takiego przykładu dla innych. A szkoda, bo zawsze Panią uważałam za osobę z klasą – stwierdziła obserwująca Małgorzatę internautka. No cóż, Małgorzata musi się ze swoim wizerunkiem skierować w jedną, konkretną stronę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mroczna strona życia Lewandowskich. Nie jest tak kolorowo jakby chcieli
  2. Dwa polskie giganty się połączą. Będą jedną firmą
  3. Główny bohater M jak Miłość na dnie. Potworna tragedia

Kuchenne rewolucje: 8 momentów, w których Gessler wyszła z siebie


"M jak miłość": Jak zmieniły się gwiazdy serialu [ZDJĘCIA]

Źródło: lelum.pl