Małgorzata Rozenek, jedna z największych gwiazd telewizji, znana z prowadzenia serwisów informacyjnych i programu „Perfekcyjna pani domu” na antenie TVN, po raz pierwszy udzieliła tak szczerego wywiadu. Złość celebrytki przełożyła się na wulgaryzmy, które idealnie oddają to, co wiele kobiet myśli o obecnej sytuacji w Polsce.

Celebryci z rzadka komentują aktualne wydarzenia polityczne i społeczne. Jeśli już jednak do tego dochodzi, ich wypowiedzi są pełne emocji i szczere.

Gwiazda TVN, obecnie wraz z mężem, Radosławem Majdanem tworzy popularny duet „Iron Majdan”, a z ich udziałem powstał najdroższy show w historii stacji. Teraz Rozenek wypowiedziała się w kwestii in vitro, która jest jej szczególnie bliska.

Dawna perfekcyjna pani domu jest oburzona podejściem władz do kwestii zapłodnienia pozaustrojowego i dała wyraz swojej złości w wywiadzie dla „Wprostu”.

Rozenek: „Jestem wkurwiona!”

Złość Małgorzaty Rozenek wywołała jedna wypowiedź osoby, którą przed laty ceniła i darzyła ogromnym szacunkiem. Osobą tą jest ks. Franciszek Longchamps de Bérier.

– Są tacy lekarze, którzy po pierwszym spojrzeniu na twarz dziecka wiedzą, że zostało poczęte z in vitro. Bo ma dotykową bruzdę, która jest charakterystyczna dla pewnego zespołu wad genetycznych – powiedział przeciwny in vitro duchowny.

Rozenek za pomocą metody udało się urodzić dwójkę zdrowych dzieci. Zapytana o to, co uważa o tej archiwalnej wypowiedzi księdza, odparła, że jest po prostu „wkurwiona”.

– Nie. Jestem wkurwiona, tym bardziej że autorem tych słów był ksiądz, którego przez lata wielbiłam i szanowałam. Gdy zdawałam egzamin na studia doktoranckie, on był, o ile dobrze pamiętam szefem katedry prawa kanonicznego na UW i zasiadał w komisji egzaminacyjnej. Na pierwszym pytaniu z praw spółdzielczego, poległam. Potem było lepiej, ale ksiądz zadał ostatnie pytanie i ewidentnie chciał mi pomóc. Kochałam go od tego momentu potwornie, ceniłam i uważałam za światłego, życzliwego i otwartego. Gdy usłyszałam jego wypowiedź o in vitro, oniemiałam. Zatkało mnie – powiedziała Rozenek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będzie NOWY minister w rządzie PiS! To polityk spoza partii Kaczyńskiego
  2. Poseł Gawłowski usłyszy nowe zarzuty. Nie wywinie się z tego
  3. Napad na dom Rzeplińskiego! Znane są motywy

Popierasz metodę in vitro?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Jak Rozenek-Majdan wyglądała w dzieciństwie? 10 nieznanych faktów z życia Małgosi

"Taniec z gwiazdami": 7 par, które połączył program

źródło: gwiazdy.wp.pl

Zobacz również