Rozenek doprowadziła do furii swoich fanów. Opublikowała zdjęcie, na którym...

Rozenek doprowadziła do furii swoich fanów. Opublikowała zdjęcie, na którym...

Małgorzata Rozenek bardzo lubi dzielić się swoim życiem prywatnym z fanami. Tym razem jednak nie spotkało się to z aprobatą internautów. Wręcz przeciwnie, gwiazda została skrytykowana za wpuszczanie obcych do zbyt intymnych zakątków swojego życia.

Małgorzata Rozenek i jej mąż, Radosław Majdan są obecnie w podróży. Oboje pracują nad jakimś tajemniczym projektem. Równocześnie Rozenek bardzo chętnie dzieli się zdjęciami z podróży. Tym razem na Facebooku opublikowała zdjęcie z hotelowego łóżka. W tle widać leżącego Majdana, zaś prezenterka TVN w komentarzach pochwaliła się, że na zdjęciu nie ma makijażu.

Gwiazda w ogniu krytyki

Fanom jednak nie spodobało się to zdjęcie. Dziennikarka została skrytykowana za zbytni ekshibicjonizm. Część fanów stwierdziła, że Majdan jest dla Małgorzat Rozenek jak mebel. Zwrócili też uwagę na to, że on nie publikuje tak intymnych zdjęć. Prawdziwą furię wywołało stwierdzenie, że gwiazda nie ma makijażu. Niektórzy fani wprost nie mogli w to uwierzyć albo wręcz zarzucili jej kłamstwo. Część osób stwierdziła, że zdjęcie pokazuje kondycję małżeństwa. - Para niby razem a jakby myślami osobno - stwierdził internauta. - A ja się czuję troszkę zdegustowana tym powitaniem prawie w negliżu - napisała jedna z fanek. Podobne opinie wyrazili też inni internauci. Użytkownicy Facebooka uznali, że nadmierne epatowanie intymnością jest dowodem braku klasy. -  Po co takie bardzo prywatne zdjęcia z łóżka publikować?? Niesmaczne... Państwo RM stracili już poczucie klasy - napisała internautka. Oczywiście pod zdjęciem pojawiły się także komentarze pozytywne. Niektórzy fani wzajemnie życzyli dobrego dnia, inni podziwiali urodę celebrytki. fot. facebook.com/MalgorzataRozenek Źródło: gwiazdy.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News