Marcin „Różal” Różalski, jeden z najbardziej charakterystycznych zawodników MMA w Polsce oświadczył, że będzie startował w wyborach na prezydenta Polski. Kontrowersyjny sportowiec zdradził też kilka szczegółów dotyczących tego jak będzie wyglądało zarządzane przez niego państwo. 

Marcin Różalski to jeden z najbardziej charakterystycznych zawodników polskiego MMA, głównie za sprawą oryginalnego wyglądu tj. całe ciało, włącznie z twarzą, pokryte tatuażami oraz dosyć radykalnych poglądów politycznych, religijnych i gospodarczych, których nigdy nie ukrywał.

Jak się okazuje, plany Różalskiego na przyszłość nie obejmują jedynie sportu i działalności charytatywnej, którymi się aktualnie zajmuje ale także politykę. Jak oświadczył w ostatniej rozmowie z Kubą Wojewódzkim, za parę lat planuje wystartować w wyborach prezydenckich.

 – Za cztery lata jak się skończy kadencja tego prezydenta, jeszcze nie. Za następne cztery lata startuje na prezydenta Polski. I teraz posłuchaj mnie, na razie mam tylko dwa postulaty: niszczę Sejm i Senat. A ja zostaję królem, robię monarchię absolutną. Wszędzie w każdym większym mieście będą moi zaufani ludzie – powiedział Różal.

Zawodnik MMA zdradził również kilka szczegółów dotyczących tego jak będzie funkcjonowało jego „królestwo”.

 – Ministerstwa jakie będą w moim królestwie to na pewno ministerstwo finansów, ministerstwo rolnictwa oparte na marihuanie i kokainie. Ministerstwo zdrowia, gdzie leczenie będzie za darmo, bo będziemy mieli w chuj siana z marihuany i kokainy. Ministerstwo edukacji narodowej, gdzie będziemy uczyć prawdziwej historii i ministerstwo wojny, gdzie będzie duży nakład w zbrojenia ale nie po to żeby się masturbować, tylko żeby być niezależnym od każdego, żeby nas się bali – ujawnił Różalski.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

Zobacz również


bh, źródło: kuba wojewódzki show