Skatował psa, Różal dorwie go PRZED POLICJĄ. Będzie się działo

Skatował psa, Różal dorwie go PRZED POLICJĄ. Będzie się działo Źródło: fot.youtube.com/ Fightmmania

Różal zaskoczył swoich fanów. Słynny sportowiec postanowił samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość w sprawie zwyrodnialca, który napastował bezbronnego psa. Czy lubianemu fighterowi uda się złapać kata zwierząt przed policją?

Różal, czyli Marcin Różalski to znany bokser i zapaśnik, jak też miłośnik zwierząt. Sportowiec wielokrotnie zaznaczał swoje przywiązanie do psiaków, występując w wielu akcjach charytatywnych na ich rzecz. Widząc okrucieństwo jednego z mieszkańców Polski względem czworonoga zapaśnik w emocjach zaczął nawoływać do schwytania zwyrodnialca i wymierzenia sprawiedliwości "na własną rękę". Czy bokserowi uda się znaleźć osobę odpowiedzialną za krzywdę spowodowaną zwierzęciu?

Różal ściga zwyrodnialca na swoich social mediach

Sprawą brutalnego pobicia i okaleczenia psiaka imieniem Olli przez pewien czas żyli wszyscy miłośnicy zwierząt w Polsce. Skatowany czworonóg został ledwo co uratowany przez dzielny zespół lekarzy weterynarii, którzy ocalili go przed pewną śmiercią. Sprawca tej zbrodni, pomimo intensywnych działań policji nie jest jeszcze znany. Poruszony całą sytuacją Marcin "Różal" Różalski zaapelował do swoich fanów na Facebooku z prośbą o odnalezienie sprawcy tragedii. - Błagam, znajdźmy  tego s****a, c***a, zwyrodnialca,zanim znajdą to coś organy ścigania. Udostępniajcie i działamy. Zakaz litości dla tej k****y. Za prawdziwe wskazanie mi s*******a będzie wysoka nagroda 10000 zł. Anonim ma być w 100% pewny. Anonimowość 1000000%. Módl się s*****u, bo mam nadzieję, że za taką kwotę nawet twoi bliscy cię wydadzą, a wiedząc o tym, co zrobiłaś i nie reagując, są tyle samo warci co ty s****o. - napisał zawodnik MMA (pisownia oryginalna).

Intensywna praca służb przeszkodzi Różalowi?

Ponieważ sprawa jest medialna, a na ręce organów ścigania patrzą wszyscy miłośnicy zwierząt w Polsce, to stała się ona istnym priorytetem dla policji, która zapewnia, że jest w trakcie zbierania dowodów i śledztwa nad pobiciem zwierzaka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Nowosolscy policjanci wykonali wszystkie niezbędne w tym zakresie czynności, zabezpieczyli ślady. Wszystko zostało zrobione zgodnie ze sztuką policyjną. Funkcjonariusze przyjmują informacje, sprawdzają wszystkie tropy mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego bestialskiego przestępstwa. Zgodnie z Ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt: „Kto zabija, ze szczególnym okrucieństwem podlega karze pozbawienia wolności do lat 5” – informuje Renata Dąbrowicz-Kozłowska z nowosolskiej policji. Czy "Różalowi" uda się dopaść zwyrodnialca przed policją i wymierzyć mu sprawiedliwość? A może to organy ścigania okażą się o wiele szybsze i postawią kata psa Ollego przed sądem? O tym przekonamy się już w ciągu najbliższych tygodni. Apel sportowca wywołał wielkie poruszenie wśród ludzi, którzy życzą mu jak najszybszego znalezienia przestępcy. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. PO nie chce Tuska w Polsce? Zadziwiająca decyzja władz partii
  2. Glapiński nie boi się Kaczyńskiego. Powód? Bardzo prosty
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News