Znany z kontrowersyjnych wypowiedzi zawodnik MMA Marcin „Różal” Różalski wywołał niemałe zamieszanie pod swoim postem na Facebooku. Poparł pomysł zatapiania łodzi, którymi ludzie próbują nielegalnie dostać się do Europy. 

Zawodnik mieszanych sztuk walki udostępnił na portalu Facebook link do wypowiedzi profesora Wolniewicza o zatapianiu łodzi z uchodźcami z Afryki.

– Mądrego Człowieka to aż miło posłuchać. 2 min 55 sek. Wolność słowa tak? Chłopina wyraża Swoje zdanie, które może być rozwiązaniem nurtującego Europę problemu. Jak to mówią najciemniej pod latarnią – taki opis do swojego posta dodał „Różal”

Posypały się różne komentarze, także te złe. Na nie to właśnie Marcin Różalski postanowił zdecydowanie odpowiedzieć. Odniósł się do wartości narodowych i interesu Polaków. Wzywa do walki o „swoje” i powstanie z kolan. Oberwało się samym imigrantom.

Dość w Polsce tego gnoju, kur…w i balasów. Więcej nie potrzeba.

Różalski kieruje słowa także w stronę Zachodu. Zarzuca państwom takim, jak Francja i Niemcy nieodpowiedzialną politykę zagraniczną i hipokryzję. Powraca do czasów powojennych kierując pretensje do państw narzucających politykę migracyjną Polsce, stawiając tezę, że interesują się nami tylko, gdy czegoś potrzebują.

– Nie przypominam sobie, żeby Polska zdobyła jakieś obce, muzułmańskie kraje i miała tam Swoje kolonie, żeby teraz przyjmować obcych. Zachciało się kiedyś podbijać świat Francji itp. i nawracać ich, to teraz ci co robili to kiedyś, niech sobie dają radę. Nam nic do tego – napisał rozjuszony „Różal”.

https://www.facebook.com/marcinrozal/posts/1671100866236724

źródło: wmeritum.pl

...

Zobacz również