"Zwyczajny cham". Była polityk PiS oburzona słowami Różala o LGBT

"Zwyczajny cham". Była polityk PiS oburzona słowami Różala o LGBT Źródło: Twitter/Joanna Kluzik; Wikimedia Commons/Young Blood Night MMA Event

"Różal" został dosyć ostro nazwany przez byłą działaczkę PiS. Joanna Kluzik-Rostowska, odniosła się do słów wytatuowanego kickboxera na temat marszu równości w Płocku. Sportowiec w swoim stylu nie szczędził ostrych słów, a posłanka nie pozostała mu dłużna.

"Różal" jest w Polsce postacią kontrowersyjną. Często krytykuje się go za nieobycie w mediach czy wulgarne zachowanie. Z drugiej strony - ociepla swój wizerunek wieloma akcjami charytatywnymi. Jedno jest pewne - jest postacią niejednoznaczną, która ma swoje zdanie i nie boi się go wyrażać. Ostatnio wypowiedział się na temat marszu równości w Płocku.

Różal był uczestnikiem marszu narodowców. W niewybrednych słowach skomentował środowisko LGBT

Marcin "Różal" Różalski uczestniczył w płockiej kontrmanifestacji, organizowanej przez środowiska narodowe, oraz kibiców. W jego trakcie zauważył go dziennikarz "Polsat News", który postanowił zapytać sportowca o powody udziału w manifestacji, oraz jego opinię o marszu równości. Sportowiec odpowiedział w swoim stylu - wulgarnie.

- Są to wszystko ludzie dojezdni, najezdni. Przywiezieni tutaj, żeby w naszym mieście zrobić gnój, żeby znów poróżnić Polaków, żeby znów zrobić wielki syf, żebyśmy się znowu nienawidzili i żeby było głośno w telewizjach - powiedział Marcin Różalski reporterowi.

Była polityk PiS odniosła się do słów Marcina Różalskiego. Nazwała go zwyczajnym chamem

Ostry cytat Marcina "Różala" Różalskiego został przytoczony w studiu programu "Tweet" "Wirtualnej Polski" w którym gościem była Joanna Kluzik-Rostowska. Niegdyś była członek partii Prawo i Sprawiedliwość, która stała za wieloma sukcesami Jarosława Kaczyńskiego i odgrywała kluczową rolę w partii przez lata, wyraziła się o postawie Różala bardzo krytycznie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Powiem tak, osoby homoseksualne istniały na tym świecie zawsze. O tym, czy jest wobec nich tolerancja, czy nie, debata przez świat przekracza się przez dziesiątki lat. [...] To jest mowa nienawiści. Ale to jest sytuacja, na którą PiS pracował przez ostatnie 4 lata. PiS zrobił wszystko, żeby te podziały w społeczeństwie były bardzo głębokie podziały i PiS przyzwolił na tego typu zachowania - komentowała polityk.

Prowadzący program dziennikarz zapytał Joannę Kluzik-Rostowską, z czego wynika taka, a nie inna wypowiedź Różalskiego. Z racji, że jego gość była niegdyś ministrem edukacji, zapytał ją, czy można przypuszczać, że zachowanie sportowca to wynik braku wychowania.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać
2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

- To jest po prostu chamstwo. PiS pozwolił na to, żeby tego typu człowiek, który jest zwyczajnym chamem, znalazł miejsce w przestrzeni publicznej. Czy łatwo będzie z tego wyjść? Nie, nawet nie wystarczy sytuacja, w której zmieni się władza, która będzie próbowała to wszystko uspokoić. To jest długotrwały proces i tutaj PiS od tej odpowiedzialność i nie ucieknie, przyzwolił na to - skwitowała polityk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. Te 4 znaki zodiaku to najgorsze żony i mężowie. Uważaj na nie, przepuszczą każde pieniądze

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News