Wolontariusze rozdający ulotki europosłanki PO Róży Thun zaatakowani i oblani fekaliami

Wolontariusze rozdający ulotki europosłanki PO Róży Thun zaatakowani i oblani fekaliami Źródło: youtube.com/ phoenix

Róża Thun nie może dojść do siebie. Wolontariusze pracujący dla niej przy okazji kampanii wyborczej zostali zaatakowani i oblani fekaliami. Polityk PO już teraz apeluje do władz, o utemperowanie takich zachowań, z powodu wielkiego niebezpieczeństwa, jakie może być następstwem takich wybryków.

Róża Thun jest w szoku. Polityk PO, która obecnie próbuje dostać się do Parlamentu Europejskiego, z wielkim zdenerwowaniem przyjęła informację o tym, co stało się w Kielcach. Pracujący dla niej wolontariusze zostali zaatakowani przez agresorów, którzy nie dość, że zostali poszarpani, to jeszcze wylano na nich fekalia. Kandydatka z list Koalicji Europejskiej jest przerażona.

Roża Thun reaguje na wydarzenia z Kielc

Do ataku na wolontariuszy rozdających ulotki z wizerunkiem polityk opozycji miało dojść na kieleckim rynku. Dwójka ulotkarzy w pewnym momencie została otoczona przez grupę mężczyzn, ubranych w koszulki z napisami "Róża Grafin von Thun und Hohenstein. Konkretnie. Dla Ciebie"., którzy nie dość, że poszarpali przerażonych ludzi, to jeszcze oblali ich fekaliami, całkowicie niszcząc ulotki i zmuszając ich do ucieczki.

Reakcja polityk opozycji na to zdarzenie mogła być tylko jedna. Kandydująca do europarlamentu zaapelowała do władz o uspokojenie przedwyborczych nastrojów i o interwencję w tej bulwersującej sprawie.

- Jest powód do niepokoju, bo wiemy, że złe słowo niestety obraca się w czyn. Bardzo bym chciała żeby reagować bardzo ostro, bo zaczyna być niebezpiecznie – skomentowała całe zajście kandydatka Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Thun ofiarą hejtu?

Według Róży Thun ataki na wolontariuszy były spowodowane hejtem, jaki się utworzył wokół jej osoby. Za jedną z osób odpowiedzialnych za taki stan rzeczy, polityk uważa Ryszarda Czarneckiego, który miał dopuścić do nagonki na jej osobę, spowodowaną jej niemieckim pochodzeniem.

- Zaczyna się od osób publicznych - pan europoseł Ryszard Czarnecki porównał mnie ze szmalcownikami - bezkarny, choć skargę złożyłam już bardzo dawno temu. Na szubienicach wieszano nasze portrety - bezkarnie, skargę złożyliśmy bardzo dawno temu [...] Groźby odebrania mi życia pojawiają się ciągle w internecie - składam to wszystko na policję i na prokuraturę - bardzo mało dzieje się w tej sprawie. Bezkarność się szerzy. Moje banery, plakaty wyborcze są oznaczane swastykami [...], zrywane, niszczone - nic się nie dzieje. Kompletna bezkarność – powiedziała Thun na konferencji prasowej.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Małgorzata Rozenek wrzuciła do sieci zdjęcie w samych majtkach. Nie uwierzycie, ile na tym zarabia, astronomiczne kwoty
  4. Oniemiejecie. Tak wyglądała Małgorzata Kożuchowska w dniu swojego ślubu, petarda to mało powiedziane
  5. Media zelektryzowała dziś smutna wiadomość. Doda trafiła wczoraj do szpitala
  6. TVN pilnie przekazuje ostrzeżenia wielkiego banku. Twoje pieniądze są zagrożone

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News