Gdy muzyka ucichła wszyscy usłyszeli słowa Roksany Węgiel. Nie powstrzymała się i wyznała całą prawdę

Gdy muzyka ucichła wszyscy usłyszeli słowa Roksany Węgiel. Nie powstrzymała się i wyznała całą prawdę Źródło: YouTube

Roxie po raz kolejny pokazała, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Fani tłumnie zasiedli przed telewizorami, a ci, którzy mieli możliwość, zjawili się w Zakopanem pod sceną. Nie spodziewali się usłyszeć takich słów z ust artystki.

Roxie nie ma sobie równych. Sylwester 2019/2020 zdecydowanie należał do niej. Będąc na wizji wykorzystała okazję i podziękowała pewnemu mężczyźnie.

Roxie porwała zakopiańską publiczność. Po zaśpiewaniu swojego hitu rozpoczęła podziękowania

Roksana Węgiel ma już za sobą jeden z najbardziej stresujących dni tego roku. 31 grudnia 14-letnia gwiazda musiała być przygotowana aż na 2 koncerty na przeciwległych krańcach kraju. O 17:30 pojawiła się w Gdańsku na Targu Węglowym, gdzie porwała nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorosłych. Po występie popędziła na lotnisko, by stamtąd dostać się do Krakowa, a potem do Zakopanego. Wieczorem nie było po niej widać zmęczenia - była w doskonałej formie.

Roxie na południu kraju zaszokowała 2 razy. Najpierw w oczy rzucił się jej sceniczny ubiór. Nie od dziś wiadomo, że 14-latka lubi obszerne, ale kuse kreacje. Srebrno-żółty komplet sprawił, że wyglądała jak żywcem wyjęta z amerykańskich teledysków. Jej piosenka "Dobrze jest, jak jest" zrobiła furorę. Kiedy kończyła swój występ, był to idealny moment, by niezapowiedzianie zabrać głos.

Mężczyzna okazał jej bardzo ważne wsparcie, niesamowicie go doceniła

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Roxie kończąc swój hitowy przebój na Sylwestrze Marzeń z TVP, postanowiła na odchodne zabrać głos i złożyć podziękowania pewnemu mężczyźnie. Rodzice musieli być zaskoczeni - to jej starszy kolega z branży, ma 41 lat i w dodatku jest żonaty.

- Dzięki bardzo, kochani, zróbcie jeszcze hałas dla Gromeego, który był ze mną przy utworze "Share the Joy". Wielkie brawa dla niego! Dzięki Zakopane, miłej zabawy! - krzyczała ze sceny Roxie przy akompaniamencie oklasków i pisków.

Dzisiaj grzeje: 1. Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedz Marcina Prokopa. Znany dziennikarz może mieć kłopoty
2. Piękna wokalistka zaliczyła ogromną wpadkę na Sylwestrze TVN. Podczas występu pokazała o wiele za dużo

Na pewno wszyscy byli zaskoczeni i spodziewali się podziękowań np. dla fanów lub rodziców. Sam Gromee na pewno również był w szoku, że został przy tylu osobach wyróżniony w taki sposób. Widać, że między artystami jest przyjacielska relacja i chętnie sobie pomagają.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Bardzo niebezpieczna choroba atakuje w Polsce. GIS: Szczególnie narażone są dzieci
  4. Doszło do bolesnego pobicia, fani gwiazdy disco polo przerażeni. "Mam przestawioną szczękę i prawdopodobnie pęknięty bębenek"
  5. Jest niebezpiecznie, zagrożenie rośnie z każdą godziną. Służby wydały specjalny komunikat przed nadchodzącym weekendem

Źródło: TVP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News