Niejedna osoba nie umie sobie wytłumaczyć tego, co się właśnie dzieje. Na polskich plażach znaleziono rosyjskie pociski. Sprawa dotyczy kilku lokalizacji naszych kąpielisk. 

Rosyjskie pociski sygnalizacyjne z okrętów podwodnych znaleziono w co najmniej trzech miejscach polskiego wybrzeża. Pierwsza wiadomość o odnalezieniu tego typu pocisku pochodziła z plaży w Jastarni.

Nie wiadomo, kiedy rosyjskie pociski zostały wystrzelone, ponieważ ten typ może dryfować wiele tygodni. Poza plażą w Jastarni, kolejne pociski zauważono na cyplu helskim oraz na Wyspie Sobieszewskiej.

Rosyjskie pociski na polskich plażach

Znalezione pociski na pewno pochodzą z okrętu podwodnego typu Kilo. Co ciekawe, w polskiej flocie jest tylko jeden okręt tego typu – ORP Orzeł. Marynarze zapewniają, że te znalezione na polskich plażach na pewno są rosyjskiej produkcji. Osoby, które mogły je zauważyć, z całą pewnością w pierwszej chwili były przerażone. Warto pamiętać, że takich znalezisk nigdy nie powinno się dotykać.

Kmdr ppor. Radosław Pioch z Trzeciej Flotylli Okrętów w Gdyni mówi dla RMF FM, że znalezione pociski Rosjanie produkują również w celach eksportowych.

– Możliwe, że toczone były jakieś próby morskie na nowym okręcie, albo na którymś z okrętów rosyjskich – twierdzi kmdr ppor. Radosław Pioch. Teoretycznie pociski nie stanowią zagrożenia.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tomasz Komenda ujawnia SENSACYJNE informacje. Ziobro pogrążony
  2. Koszmarny dramat w rodzinie Przemysława Salety. Została już tylko wiara w cud
  3. Przykre informacje. Fani żegnają Monikę Kuszyńską
  4. Usiądźcie! Ujawniono zarobki asystenta Kaczyńskiego
  5. Nowa rekonstrukcja rządu! Szydło, Zalewska, Jurgiel i inni

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


Nagie zdjęcia i obsesja na punkcie Dudy - oto prawdziwa twarz kochanki posła Pięty!

Źródło: wiadomosci.onet.pl