Co się dzieje? Rosyjskie pociski na polskich plażach

Co się dzieje? Rosyjskie pociski na polskich plażach Źródło: fot. PxHere

Niejedna osoba nie umie sobie wytłumaczyć tego, co się właśnie dzieje. Na polskich plażach znaleziono rosyjskie pociski. Sprawa dotyczy kilku lokalizacji naszych kąpielisk. 

Rosyjskie pociski sygnalizacyjne z okrętów podwodnych znaleziono w co najmniej trzech miejscach polskiego wybrzeża. Pierwsza wiadomość o odnalezieniu tego typu pocisku pochodziła z plaży w Jastarni. Nie wiadomo, kiedy rosyjskie pociski zostały wystrzelone, ponieważ ten typ może dryfować wiele tygodni. Poza plażą w Jastarni, kolejne pociski zauważono na cyplu helskim oraz na Wyspie Sobieszewskiej.

Rosyjskie pociski na polskich plażach

Znalezione pociski na pewno pochodzą z okrętu podwodnego typu Kilo. Co ciekawe, w polskiej flocie jest tylko jeden okręt tego typu - ORP Orzeł. Marynarze zapewniają, że te znalezione na polskich plażach na pewno są rosyjskiej produkcji. Osoby, które mogły je zauważyć, z całą pewnością w pierwszej chwili były przerażone. Warto pamiętać, że takich znalezisk nigdy nie powinno się dotykać. Kmdr ppor. Radosław Pioch z Trzeciej Flotylli Okrętów w Gdyni mówi dla RMF FM, że znalezione pociski Rosjanie produkują również w celach eksportowych. - Możliwe, że toczone były jakieś próby morskie na nowym okręcie, albo na którymś z okrętów rosyjskich - twierdzi kmdr ppor. Radosław Pioch. Teoretycznie pociski nie stanowią zagrożenia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tomasz Komenda ujawnia SENSACYJNE informacje. Ziobro pogrążony
  2. Koszmarny dramat w rodzinie Przemysława Salety. Została już tylko wiara w cud
  3. Przykre informacje. Fani żegnają Monikę Kuszyńską
  4. Usiądźcie! Ujawniono zarobki asystenta Kaczyńskiego
  5. Nowa rekonstrukcja rządu! Szydło, Zalewska, Jurgiel i inni
Źródło: wiadomosci.onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News