Rossmann rok temu zaoferował wyjątkowo atrakcyjne oferty z okazji „Black Friday”. Wkrótce okazało się, że promocje, z których skorzystali internetowi klienci były oszustwem. Wiele z dostępnym produktów online w rzeczywistości było niedostępnych. Czy gigant drogeryjny powtórzy wpadkę?

Rossmann znów zaproponował klientom wyjątkowo atrakcyjne oferty. Wśród nich, niskie ceny na perfumy i kosmetyki. Ci, którzy rok temu skorzystali z internetowej oferty, dzisiaj są ostrożni. Okazuje się, że wielu z nich na dobre przestało ufać niemieckiej drogerii.

Czy Rossmann powtórzy wpadkę sprzed roku? Produkty online były niedostępne

Drogeria otworzyła sobie furtkę prawną i zgłosiła, że na zwrot pieniędzy ma 14 dni. Wielu zastanawiało się, czemu opublikowano tak atrakcyjne oferty, skoro w magazynach brakuje wystawionych produktów. Swoją frustrację postanowili uzewnętrznić na forach internetowych.

– Ech nakręcacie od tygodnia, zachęcacie do promocji, wszystko super do czasu. Zakupy zrobione za kilka stówek, po czym dostaję wiadomość, że np. nie ma jednego zapachu i muszę anulować całe zamówienie, a kasę zwracacie do 14 dni. Słabo Rossmann Polska, bardzo słabo tak obracać czyimiś pieniędzmi – napisała rok temu pani Katarzyna.

– Rabaty naliczane losowo, raz się naliczają, raz nie. Kpina i robienie sobie żartów z klientów, a nuż ktoś kupi bez promocji – pojawiło się w Internecie.

– 3/4 tych pytań i pretensji nie byłoby tutaj, gdyby wszyscy czytali regulamin – zauważyła wtedy inna internautka.

Okazuje się, że klienci chętnie korzystali z ofert, ale później musieli długo czekać na zwrot pieniędzy. Wiele osób rezygnuje z zakupów w najbliższy piątek, zwracając uwagę na niekonsekwencje działu sprzedaży.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiedziałeś, że te gwiazdy nie jedzą mięsa?!

Kiedy jest „Black Friday”?

Po wyjątkowo atrakcyjne oferty należy sięgnąć już w najbliższy piątek, 23 listopada. Wtedy zaczyna się „gorączka” zakupów przedświątecznych. Zwyczaj przyszedł do Polski ze Stanów Zjednoczonych i natychmiast stał się równie popularny.

Już w najbliższy piątek klienci sklepów i dyskontów ruszą po atrakcyjne oferty. Także w sieci pojawiło się mnóstwo obniżek, po które już dziś sięgają Polacy. Wielu zwraca uwagę, że w tej drugiej sytuacji ważne jest to, żeby pamiętać o czytaniu regulaminów w sklepach. W innym wypadku można stracić nawet kilkaset złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Klienci Lidla obrzydzeni jak nigdy! Uważaj na ten popularny produkt, możesz zwymiotować
  2. Jutro miazga w Lidlu! Tania sobota przed Black Friday to prawdziwa petarda
  3. Polacy oszaleją! Już w ten weekend promocje Biedronki sięgną zenitu
  4. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi leniuchami. One kochają spać
  5. Znaki zodiaku, które mają problem z odchudzaniem. Co powinny zrobić

Biedronka i Lidl wiedzą, jak cię zmylić! Sztuczki, przez które wydajesz zbyt wiele

Zobacz również

ŹRÓDŁOpikio.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl