Rossmann zaatakowany przez wściekłych rodziców. To mogło skończyć się źle

Rossmann zaatakowany przez wściekłych rodziców. To mogło skończyć się źle Źródło: Wikimedia.org

Rossmann szczyci się wiosenną promocją na szampony do włosów. Marka czynnie promuje się również na Facebooku, który jest dla wielu klientów pierwszą platformą kontaktu z drogerią. W jednym z ostatnich zgłoszeń Rossmannowi postawiono bardzo poważny zarzut - sprzedaż produktu dla niemowląt po dacie ważności.

Rossmann uchodzi za jedną z popularniejszych sieci drogerii w Polsce. Marka angażuje się nie tylko w jednorazowe promocje. Stawia na długofalowe relacje z klientami, oferując stałym bywalcom drogerii specjalne karty Klubu Rossmann uprawniające do jeszcze większych zniżek - np. zakupu wybranych czterech kosmetyków w cenie dwóch.

Rossmann zachęca do promocji i... otrzymuje skargi za sprzedaż kosmetyków po terminie. Sieć tłumaczy się

Drogeria wsłuchuje się stale w zapotrzebowanie klientów, nie dystansuje się przy tym do zgłoszeń ws. wad produktów i innych błędów. Tym razem "sieciówka" drogerii została wypunktowana za sprzedaż produktów dla małych dzieci po dacie ważności. Co ciekawe, klienta zaznacza, że sytuacja zdarza się w Rossmannie nie po raz pierwszy.

- Czy w Państwa firmie jest standardem przygotowywanie zamówień internetowych z produktami spożywczymi dla niemowląt i małych dzieci, które mają daty po terminie przydatności do spożycia? Bo zdarza mi się to niestety 3 raz w ciągu ostatnich dwóch miesięcy - napisała na facebook'owym profilu Rossmanna poddenerwowana klientka.

Sieć zareagowała na jej publiczną interwencję w szybkim tempie. Przyznała się do błędu uznając, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Zaproponowała klientce wszczęcie procedury z reklamacją. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W takim przypadku przysługuje Ci oczywiście prawo do zgłoszenia reklamacji, którą możesz złożyć w dowolnej drogerii stacjonarnej w Polsce. Może to być również potwierdzenie dokonania płatności z konta bankowego bądź podanie numeru karty Klubu Rossmann oraz daty i przybliżonej godziny zakupów - odpowiedział klientce i internautce Rossmann zapewniając o "niezwłocznej" reakcji na zgłoszenie.

To nie pierwsze takie zagrożenie wynikające ze sprzedaży niepewnych kosmetyków dla dzieci i niemowląt.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarny polski aktor zginął tragicznie na dworcu kolejowym. To największa strata dla polskiego kina
  2. Miażdżące wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak o rodzeniu dzieci! Miliony Polaków zmiesza ją z błotem!
  3. Wiemy kiedy i dla kogo będzie 13 emerytura. Haniebne słowa Kaczyńskiego
  4. TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcę
  5. Zakonnik ujawnia PRAWDZIWY majątek Rydzyka. Lepiej usiądźcie, ogromny szok
  6. TVN upokorzony na oczach całej Polski. Do akcji wkroczyła policja

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News