Rossmann kolejny rok z rzędu zaskakuje swoich klientów, ale i Polaków w potrzebie. Dzięki współpracy z organizacjami pomocowymi do ludzi trafiło realne wsparcie o wartości ponad 5 milionów złotych!

Rossmann słynie z akcji promocyjnych i lojalnościowych w ramach specjalnej aplikacji. Marka nie koncentruje się jednak tylko i wyłącznie na samym zysku z marży od produktów. Jej regularne gesty w stronę potrzebujących budzą szacunek.

Akcja w szczytnym celu. Produkty ze sklepów Rossmann trafią do potrzebujących Polaków

Mowa o współpracy z organizacjami pozarządowymi, domami dziecka i innymi placówkami pomocowymi, które są najbliższe ludzkim problemom. Marka zdaje sobie sprawę, że to najlepsi z pośredników w dystrybucji dóbr do ludzi szczególnie potrzebujących.

Wsparcie organizacji pomocowych odbywa się za pośrednictwem aplikacji Rossmann. Klienci kupujący produkty z „apką” powiększają więc zasoby, które marka przekaże docelowo ludziom w potrzebie – seniorom, biednym, młodym w domach dziecka…

– Dzięki Wam możemy obdarować 222 organizacje charytatywne produktami o tej wartości. Transporty z darami właśnie wyruszają do potrzebujących, tak by wszyscy czekający na pomoc otrzymali ją do końca roku – informowała sieć na swojej stronie internetowej.

Organizacje charytatywne dostały produkty warte miliony złotych

W zeszłym roku dzięki współpracy „Pomagamy jak umiemy” Rossmann przekazał organizacjom charytatywnym produkty warte 3,5 miliona złotych. Z ostatnich informacji, przekazanych przez serwis Wirtualnekosmetyki.pl wynika, że tegoroczny efekt kampanii jest jeszcze lepszy.

– Klienci Rossmanna, robiąc zakupy z użyciem aplikacji Rossmann PL, pomogli podarować produkty o wartości 5 mln zł 222 organizacjom w całej Polsce – czytamy na stronie serwisu.

Tylko w województwie mazowieckim pomoc trafi do 30 placówek.

Marka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że taka akcja to coś więcej niż zwykła promocja. Mimo to Rossmann honoruje klientów z aplikacją rabatami cenowymi i punktami w swoich programach lojalnościowych. Słowem – wszyscy są w tej inicjatywie zadowoleni oraz spełnieni. Ekonomicznie i społecznie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zapachy PRL-u. 12 kosmetyków, po które Polacy wciąż chętnie sięgają

Marka ma się z czego cieszyć, zważywszy na to, że w tym roku obchodzi ćwierćwiecze swoje działania w Polsce. Już dziś wiemy, że akcja „Pomagamy jak umiemy” będzie kontynuowana w przyszłym roku.

Dzięki akcji Rossmanna do ludzi w potrzebie trafiło w tym roku 29 ton pieluszek, żywności i kosmetyków dla dzieci, 65 ton środków do higieny osobistej (żele pod prysznic, szampony do włosów, pasty do zębów, kremy), 102 tony chemii gospodarczej (proszki i płyny do prania, papier toaletowy) oraz 105 ton karmy dla zwierząt.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rossmann specjalnie w ostatniej chwili zmienił wszystko! Klienci roznoszą drogerię
  2. Biedronka rozbiła bank. Klienci oszaleli na punkcie tej oferty
  3. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  4. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy

Rossmann oferuje tanio najlepsze produkty spożywcze. Co warto kupić

Zobacz również