Rossmann
Fot. Wikimedia Commons
Bartłomiej Chudy - 5 Grudnia 2018

Szaleństwo większe niż najlepsze promocje! Rossmann rozdaje produkty za ponad 5 mln złotych

Rossmann kolejny rok z rzędu zaskakuje swoich klientów, ale i Polaków w potrzebie. Dzięki współpracy z organizacjami pomocowymi do ludzi trafiło realne wsparcie o wartości ponad 5 milionów złotych!

Rossmann słynie z akcji promocyjnych i lojalnościowych w ramach specjalnej aplikacji. Marka nie koncentruje się jednak tylko i wyłącznie na samym zysku z marży od produktów. Jej regularne gesty w stronę potrzebujących budzą szacunek.

Akcja w szczytnym celu. Produkty ze sklepów Rossmann trafią do potrzebujących Polaków

Mowa o współpracy z organizacjami pozarządowymi, domami dziecka i innymi placówkami pomocowymi, które są najbliższe ludzkim problemom. Marka zdaje sobie sprawę, że to najlepsi z pośredników w dystrybucji dóbr do ludzi szczególnie potrzebujących. Wsparcie organizacji pomocowych odbywa się za pośrednictwem aplikacji Rossmann. Klienci kupujący produkty z "apką" powiększają więc zasoby, które marka przekaże docelowo ludziom w potrzebie - seniorom, biednym, młodym w domach dziecka... - Dzięki Wam możemy obdarować 222 organizacje charytatywne produktami o tej wartości. Transporty z darami właśnie wyruszają do potrzebujących, tak by wszyscy czekający na pomoc otrzymali ją do końca roku - informowała sieć na swojej stronie internetowej.

Organizacje charytatywne dostały produkty warte miliony złotych

W zeszłym roku dzięki współpracy „Pomagamy jak umiemy” Rossmann przekazał organizacjom charytatywnym produkty warte 3,5 miliona złotych. Z ostatnich informacji, przekazanych przez serwis Wirtualnekosmetyki.pl wynika, że tegoroczny efekt kampanii jest jeszcze lepszy. - Klienci Rossmanna, robiąc zakupy z użyciem aplikacji Rossmann PL, pomogli podarować produkty o wartości 5 mln zł 222 organizacjom w całej Polsce - czytamy na stronie serwisu. Tylko w województwie mazowieckim pomoc trafi do 30 placówek. Marka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że taka akcja to coś więcej niż zwykła promocja. Mimo to Rossmann honoruje klientów z aplikacją rabatami cenowymi i punktami w swoich programach lojalnościowych. Słowem - wszyscy są w tej inicjatywie zadowoleni oraz spełnieni. Ekonomicznie i społecznie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kosmetyki rodem z PRLZapachy PRL-u. 12 kosmetyków, po które Polacy wciąż chętnie sięgająCzytaj dalej
Marka ma się z czego cieszyć, zważywszy na to, że w tym roku obchodzi ćwierćwiecze swoje działania w Polsce. Już dziś wiemy, że akcja "Pomagamy jak umiemy" będzie kontynuowana w przyszłym roku. Dzięki akcji Rossmanna do ludzi w potrzebie trafiło w tym roku 29 ton pieluszek, żywności i kosmetyków dla dzieci, 65 ton środków do higieny osobistej (żele pod prysznic, szampony do włosów, pasty do zębów, kremy), 102 tony chemii gospodarczej (proszki i płyny do prania, papier toaletowy) oraz 105 ton karmy dla zwierząt.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rossmann specjalnie w ostatniej chwili zmienił wszystko! Klienci roznoszą drogerię
  2. Biedronka rozbiła bank. Klienci oszaleli na punkcie tej oferty
  3. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
RossmannRossmann oferuje tanio najlepsze produkty spożywcze. Co warto kupićCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News