Nowości kosmetyczne przeszły najśmielsze oczekiwania. Polki zachwycone

Nowości kosmetyczne przeszły najśmielsze oczekiwania. Polki zachwycone Źródło: Wikimedia Commons

Rossmann zaskoczył klientów oraz klientki wieloma nowościami, spośród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Jakie premiery czekają konsumentów w najbliższym czasie? Oferta jest naprawdę szeroka.

Rossmann jest jedną z najpopularniejszych sieci drogerii w Polsce. Sklepy marki odwiedzają codziennie tysiące osób, doskonale znające już ofertę oraz system promocji. Wielu konsumentów ma także kartę stałego klienta, która umożliwia między innymi korzystanie z dodatkowych zniżek.

Zasadniczą zaletą sieci Rossmann jest także to, że niezmiennie się rozwija. Regularnie na półkach pojawiają się całkowicie nowe produkty, charakteryzujące się dobrą jakością i niską ceną. Ich spis sprawdzić można na stronie internetowej marki, gdzie klienci informowani są o wszystkich najważniejszych zmianach i ofertach.

Rossmann szykuje dla klientów i klientek całkowicie nową ofertę

Panie będą więc naprawdę zachwycone wyborem kosmetyków, które dopiero co trafiły do sprzedaży. Wśród nich wyróżnia się szczególnie wyjątkowy szampon Biopoint Miracle Liss, za jedynie 33,99 zł. Uwagę klientów zwróciły także perfumy Katy Perry Indi Visible przecenione z 142,99 zł na 89,99 zł.

Do sprzedaż trafił także szeroki wybór farb do włosów Schwarzkopf Pure Color za 18,99 zł oraz koloryzujące odżywki Joanna Ultra Color za 9,99 zł. Poza tym klientki mogą też siegnąć po balsamy do ciała marki Eos za 17,99 zł, czy też nowe pianki samoopalające B.TAN w wielu wariantach.

Wkrótce na półkach znaleźć będzie można za to typowe wiosenne oraz letnie kosmetyki. Wśród nich wyróżnić można różnego rodzaju kremy do opalania, a także spreje ochronne przed komarami i innymi owadami. Panie znajdą w sieci Rossmann także szeroką gamę rajstop Gatta w wielu odcieniach, idealnych do sukienek i spódnic na cieplejsze dni.

Źródło: Rossmann

Następny artykuł