Rossmann kładzie konkurencję na łopatki! Tłumy klientów będą czekać na otwarcie

Rossmann kładzie konkurencję na łopatki! Tłumy klientów będą czekać na otwarcie

Rossmann, tak samo jak inne wielkie sieci, dopina na ostatni guzik wszystkie przygotowania przed Black Friday. Przy rosnącej świadomości klientów co do tego dnia, sklepy muszą dokładać coraz więcej starań, aby konsumenci zdecydowali się na zakupy właśnie u nich. Według najnowszych doniesień najpopularniejsza drogeria dosłownie zmiecie swoją konkurencję z powierzchni ziemi. 

Rossmann zamierza już na dniach zaprezentować swoim klientom wielkie obniżki. Wszystko oczywiście w związku z czarnym piątkiem, który zwyczajowo rozpoczyna okres przedświątecznych zakupów. Co w tym roku przygotowała sieć drogerii? Okazuje się, że konsumenci mogą liczyć na więcej niż tylko jedną akcję promocyjną. Towary zapewne w mgnieniu oka będą znikać ze sklepów.

Rossmann szykuje wielką promocję

Czarny piątek to dzień, w którym wiele osób zapewne zdecyduje się na dokonanie pierwszych świątecznych zakupów. Okres wszechobecnych przecen sprzyja wcześniejszemu zaopatrzeniu się we wszystkie niezbędne prezenty, którymi można obdarować najbliższych. Pośród najchętniej kupowanych produktów podczas Black Friday można znaleźć elektronikę, ciuchy oraz perfumy. Zbiega to się oczywiście z faktem, że sklepy z tych branż starają się zwabić klientów największymi upustami. W tym roku wiele z nich szykuje największą ofensywę od lat. Rossmann podobnie jak w poprzednich latach planuje tuż przed weekendem odpalić swoją szlagierową promocję 1+1. Polega ona oczywiście na tym, że przy zakupie np. perfum, drugi flakonik otrzymywany jest przez kupującego w zupełności za darmo. Taka akcja zawsze spotyka się z bardzo dobrym odbiorem, także grzechem byłoby ponownie jej nie wprowadzić. Jednak im bliżej czarnego piątku, tym więcej mówi się o tym, że drogeria zamierza wprowadzić więcej atrakcji cenowych w związku z najbliższym weekendem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Przedzierając się przez fora internetowe można natrafić na informacje dające nadzieje na to, że oszczędność na zakupach w Rossmann będzie w tym roku rekordowa. Wiele przecieków dotyczy wprowadzenia promocji, na mocy której zestawy świąteczne zostaną przecenione o połowę. Jednak nie będzie to największy z upustów jakie zaprezentuje Rossmann. 70 procent będzie można zaoszczędzić na perfumach. Natomiast miłośniczki dodatków na pewno ucieszą się z faktu, że bardzo prawdopodobne jest wprowadzenie 50-procentowego rabatu na torebki od Łukasza Jemioła. Należy pamiętać o tym, że z najlepszych okazji będzie można skorzystać poprzez zakupy na stronie internetowej drogerii. Nie bez znaczenia będzie też członkostwo w Klubie Rossmann, ponieważ posiadanie karty również może wpłynąć na to, że w ostatecznym rozrachunku wiele złotówek zostanie w naszym portfelu.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Kaczyńscy chcą, żeby było o tym cicho! Rusza proces b. męża Marty, będzie skandal 
  2. Gwiazda Przyjaciółek w szpitalu! Wstrząsające zdjęcie obiegło internet 
  3. Widzowie Barw Szczęścia w szoku! Ulubionemu aktorowi grozi więzienie 
  4. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu