Kobiety oburzone przed Walentynkami! Skandaliczna promocja w Rossmannie

Kobiety oburzone przed Walentynkami! Skandaliczna promocja w Rossmannie

Rossmann wyznacza trendy w branży kosmetycznej. Popularna sieć przygotowała atrakcyjną ofertą na zbliżające się Walentynki. Nie wszystkim przypadła jednak ona do gustu. Internauci mówią o skandalu, sugerując jawną dyskryminację.

Rossmann przygotował swoim klientom ofertę walentynkową. Święto zakochanych jest znakomitą okazją na kosmetyczny podarunek, zarówno dla panów, jak i pań.

Rossmann z walentynkową promocją tylko dla panów? Internauci "dlaczego tylko dla niego"?

Tym razem z promocji w Rossmannie skorzystają jednak tylko panowie. Słynne "2+2" (zakup dwóch różnych rodzajów kosmetyków pozwala na zakup kolejnych dwóch gratis, przy Klubowej Karcie Rossmanna) dedykowane jest w najbliższych dniach tylko mężczyznom. - Promocja obowiązuje w dn. 8-17 lutego lub do wyczerpania zapasów, dostępna jednorazowo dla członków Klubu Rossmann przy zakupie 4 różnych męskich produktów m. in. do golenia, pielęgnacji twarzy, brody, pod prysznic, a także zapachów męskich, dezodorantów i innych oznaczonych czerwoną etykietą 2+2 - czytamy na stronie Rossmann.pl Jak łatwo wywnioskować, sprawa wywołała gorący sprzeciw pań. W licznych pytaniach sugerowana jest jawna dyskryminacja. - Dlaczego ta promocja tylko dla Niego? A gdzie dla Niej? - pyta na forum "Dziennika Zachodniego" jedna z poirytowanych internautek. - Szkoda, że tylko na męskie produkty jest promocja. Nie skorzystam - czytamy w innym komentarzu. - Lepsza byłaby promocja zarówno dla panów jak i pań, np 2 produkty kobiece +2 męskie. Może w przyszłym roku? W tym raczej nie skorzystam - nadmienia kolejna z niezadowolonych osób. Korzystający z Rossmannowego 2+2 polecają skorzystać z takiego benefitu. W przypadku kosmetyków z wyższej półki oszczędności idą w dziesiątkach złotych.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - To się opłaca, gdy wybierze się 4 różne produkty np. dezodorant, krem do twarzy, żel pod prysznic i szampon - radzi inny z internautów, który w ten sposób zaoszczędził ok. 150 zł! Żale pań mają swoje uzasadnienie. Nie da się ukryć, że to one są głównymi klientami sieci. Samo święto zakochanych dotyczy wszak obu płci w takiej samej skali. W Rossmannie uznali jednak, że rabatami na kosmetyki uhonorowani zostaną sami mężczyźni.  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  2. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  3. Ksiądz napadł wiernych i został skazany. Do dziś miga się od kary
  4. Rodowicz dozna szoku. Emerytura Martyniuka będzie bajeczna
  5. Kolejne osoby dostaną 500 plus. Rząd przygotowuje ważne zmiany
  źródło: Rossmann
Następny artykuł