Kobiety oburzone przed Walentynkami! Skandaliczna promocja w Rossmannie

Kobiety oburzone przed Walentynkami! Skandaliczna promocja w Rossmannie

Rossmann wyznacza trendy w branży kosmetycznej. Popularna sieć przygotowała atrakcyjną ofertą na zbliżające się Walentynki. Nie wszystkim przypadła jednak ona do gustu. Internauci mówią o skandalu, sugerując jawną dyskryminację.

Rossmann przygotował swoim klientom ofertę walentynkową. Święto zakochanych jest znakomitą okazją na kosmetyczny podarunek, zarówno dla panów, jak i pań.

Rossmann z walentynkową promocją tylko dla panów? Internauci "dlaczego tylko dla niego"?

Tym razem z promocji w Rossmannie skorzystają jednak tylko panowie. Słynne "2+2" (zakup dwóch różnych rodzajów kosmetyków pozwala na zakup kolejnych dwóch gratis, przy Klubowej Karcie Rossmanna) dedykowane jest w najbliższych dniach tylko mężczyznom. - Promocja obowiązuje w dn. 8-17 lutego lub do wyczerpania zapasów, dostępna jednorazowo dla członków Klubu Rossmann przy zakupie 4 różnych męskich produktów m. in. do golenia, pielęgnacji twarzy, brody, pod prysznic, a także zapachów męskich, dezodorantów i innych oznaczonych czerwoną etykietą 2+2 - czytamy na stronie Rossmann.pl Jak łatwo wywnioskować, sprawa wywołała gorący sprzeciw pań. W licznych pytaniach sugerowana jest jawna dyskryminacja. - Dlaczego ta promocja tylko dla Niego? A gdzie dla Niej? - pyta na forum "Dziennika Zachodniego" jedna z poirytowanych internautek. - Szkoda, że tylko na męskie produkty jest promocja. Nie skorzystam - czytamy w innym komentarzu. - Lepsza byłaby promocja zarówno dla panów jak i pań, np 2 produkty kobiece +2 męskie. Może w przyszłym roku? W tym raczej nie skorzystam - nadmienia kolejna z niezadowolonych osób. Korzystający z Rossmannowego 2+2 polecają skorzystać z takiego benefitu. W przypadku kosmetyków z wyższej półki oszczędności idą w dziesiątkach złotych.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - To się opłaca, gdy wybierze się 4 różne produkty np. dezodorant, krem do twarzy, żel pod prysznic i szampon - radzi inny z internautów, który w ten sposób zaoszczędził ok. 150 zł! Żale pań mają swoje uzasadnienie. Nie da się ukryć, że to one są głównymi klientami sieci. Samo święto zakochanych dotyczy wszak obu płci w takiej samej skali. W Rossmannie uznali jednak, że rabatami na kosmetyki uhonorowani zostaną sami mężczyźni.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  2. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  3. Ksiądz napadł wiernych i został skazany. Do dziś miga się od kary
  4. Rodowicz dozna szoku. Emerytura Martyniuka będzie bajeczna
  5. Kolejne osoby dostaną 500 plus. Rząd przygotowuje ważne zmiany
  źródło: Rossmann
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News