Internauci są strasznie wściekli na akcję z Misiami! Zamiast przytulania pluszaków będzie płacz i zgrzytanie zębów. Dzieci wykorzystano bardzo okrutnie. Rossmann i TVN na celowniku Polaków.

„Podaruj Misia” jest coroczną akcją charytatywną organizowaną przez Fundację TVN „Nie jesteś sam”. Gdy tylko przyszedł grudzień polskie dzieci czekają na pojawienie się pluszaków w sklepach znanej sieci Rossmann oraz na Allegro. Wielu z nich jednak będzie rozczarowanych.

Strona na Facebooku „Kup misia TVN” jest bardzo często obserwowana przez rodziców i ich dzieci. Są tam przedstawiane misie, jakie można nabyć. Internauci w komentarzach chwalą się przed innymi rodzicami swoimi zakupami. Do każdego misia dołącza się miniaturową kopię. Tu jest problem bowiem nowy dodatek niesie ze sobą zwiększenie kosztów zakupu misia. Nie kosztuje on jak wcześniej 50 zł, tylko 75 zł.

ZOBACZ TAKŻE: Nowy właściciel TVN wreszcie ujawnia co zrobi ze stacją! 

Zakup misia z dodatkowym „pakietem” to nowa oferta. Szkoda tylko, że nie ma opcji nabycia misia w tańszej wersji w cenie znanej konsumentom z poprzednich lat.

Stacja TVN na swojej stronie na Facebooku podaje informacje, że cena misia bez żadnych dodatków to koszt 50 zł. Nie ma ich natomiast w sklepach drogerii Rossmann. Smutno patrzą natomiast na poszukujących ludzi Misie w cenie 75 zł. TVN nabrał wody w usta mimo zdesperowanych ludzi piszących w sprawie przytulanek.

Chcą zabrać dzieciom radość zwiększając ceny

Komentarze na Facebooku TVN-u nie pozostawiają żadnych złudzeń:

„Nie ma na Allegro….w Rossmanie są za 75, o co chodzi w tym roku? Zawsze kupujemy co roku, ale o 50% więcej to przesada” 

„Dla mnie osobiście (od 4 lat kupuję misia) to mega rozczarowanie, że jestem zmuszona zakupić misia z breloczkiem i to w dodatku identyczna miniatura. Szkoda, że nie można ich mieszać lub po prostu kupować oddzielnie… Z fajnej akcji trochę poszliście w zła stronę”.

„Tradycja jest rzeczą świętą. Nie zmienia się tego. Wystarczyło te breloczki sprzedawać osobno i nie byłoby problemu.„.

Misie w cenie 50 zł są już dostępne wyłącznie na Allegro. Natomiast w Rossmannie i stronie internetowej sklepu zakupić można wyłącznie misie za 75 zł.

ZOBACZ TAKŻE: Miażdżąca promocja w Rossmannie. Perfumy za 1 grosz!

Misie bez breloczka znikają z Allegro w tempie błyskawicy. Trzeba się spieszyć, jeżeli chce się widzieć uśmiech na twarzy dzieci. Droższe wersje leżą natomiast spokojnie w sklepach. Rodzice mają olbrzymie dylematy z powodu całej akcji i braku odpowiednich przytulanek.

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd

Źródło: mamadu.pl