Rossmann dał przykład konkurencji.
Mikołaj Pilecki - 27 Września 2018

Rossmann dał przykład konkurencji. "Jak szaleć, to szaleć"

Rossmann, popularny sklep z artykułami do pielęgnacji ciała i gospodarstwa domowego, wziął udział w spontanicznej akcji przeprowadzonej przez Filipa Chajzera. Na jego wezwanie sieć odpowiedziała w sposób naprawdę niespodziewany. Jedna z najważniejszych potrzeb dzieci z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku została zaspokojona na całe lata.

Rossmann jest obecny na polskim rynku już od 25 lat. Niemiecka drogeria została nader dobrze przyjęta na terenie naszego kraju. Do dziś otwarto bowiem ponad 1200 jej placówek. Działają również dwa centra dystrybucyjne, główny magazyn na kraj oraz oddzielna siedziba firmy nad Wisłą. Sercem polskiego Rossmanna jest Łódź, gdzie także otwarto pierwszą placówkę. W tym mieście znajduje się również największa filia drogerii w Polsce. Założona w Hanowerze marka cały czas się rozwija. Jest również aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu mogła zrobić niedawno naprawdę wiele dobrego. Wszystko za sprawą szybkiej reakcji Filipa Chajzera i dobrego serca pracowników firmy.
wyborowawodkaWiedziałeś, że te marki nie są już polskie?!Czytaj dalej

Rossmann lubi zaszaleć

Przedwczoraj na stronie facebookowej Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku pod Warszawą ukazał się dramatyczny apel o pomoc. Awarii uległa działająca w Ośrodku pralka, która obsługuje wszystkich jego podopiecznych. Higiena to podstawa, szczególnie jeśli chodzi o odzież, więc sprawą błyskawicznie zainteresował się Filip Chajzer. Prowadzący stacji TVN uratował instytucję przez prawdziwym kataklizmem. - Nasza pralka w ośrodku zepsuła się na amen, może znacie kogoś, kto zechciałby ufundować nam pralkę? Przy takiej dużej liczbie dzieci, pralka u nas działa w zasadzie bez przerwy. Obecnie mamy już sterty prania, sprawa jest więc bardzo pilna - napisano na Facebooku IOP w Otwocku. Dzięki szybkiej reakcji Chajzera nową pralkę dostarczył Siemens. To jednak Rossmann prawdziwie zaszalał. Z racji tego, że maszyna do prania ubrań już się znalazła, drogeria zaproponowała dostarczenia zapasu środków piorących. Wszystko działo się w mediach społecznościowych, a gwiazdor wytargował trzyletni zapas detergentów.

Nieopisane szczęście pracowników Ośrodka

IOP w Otwocku został utworzony z inicjatywy Fundacji Rodzin Adopcyjnych skupiającej adopcyjnych rodziców. Jego celem jest zapewnienie opieki lepszej niż w domach dziecka i przede wszystkim szybkie znajdowanie nowego domu dla będących w trudnej sytuacji dzieci lub przywracanie ich rodzinom biologicznym. - Ta pomoc to dla nas ogromne zaskoczenie. Napisałam ten post na Facebooku, bo koleżanka niemal ze łzami w oczach zadzwoniła do mnie, że w ośrodku zepsuła się pralka i nie wie, co robić. Otrzymaliśmy bardzo dużo wiadomości i telefonów od osób, które chciały nam pomóc, proponowały zorganizowanie zbiórki albo zakup pralki. Ale to, co zrobił Filip Chajzer przeszło wszystkie nasze oczekiwania - powiedziała portalowi Mamadu.pl Kinga Błaszczyk z Fundacji Rodzin Adopcyjnych. Natychmiastowo pojawiły się oskarżenia o to, że cała akcja była ustawiona i stanowiła zagranie pod publikę, będące chwytem marketingowym. Na te zarzuty odpowiedział Kierownik Działu Komunikacji Wewnętrznej Rossmann Polska. - To zupełnie spontaniczna akcja. Przeczytaliśmy internetowy post Filipa Chajzera, który skutecznie znalazł darczyńcę pralki, zajrzeliśmy na stronę Fundacji, która jak się okazało była nam znana. Przed rokiem wspieraliśmy ją w ramach stałej akcji charytatywnej Rossmanna pod hasłem "Pomagamy jak umiemy" - przekazał Mamadu.pl Tomasz Cieślak.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyZOBACZ TAKŻE:
  1. Słynny dziennikarz odszedł z TVN. Na antenie oglądaliśmy go od 17 lat
  2. Magda Gessler zrozpaczona, okropnie cierpi. Dopadła ją straszna choroba
  3. Kochały go miliony Polaków. Nie żyje twórca kultowej bajki na TVP
ZAMIANA
Wolańska"Kogel-mogel": Co stało się z gwiazdami przebojowej komedii?Czytaj dalej
źródło: mamadu.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News