Reklama

Szalona akcja Rossmanna na Black Friday! Nie wystarczy dla wszystkich, będzie wyścig

Szalona akcja Rossmanna na Black Friday! Nie wystarczy dla wszystkich, będzie wyścig

Rossmann, tak jak w latach poprzednich, tak i w tym roku dołączy do wielu innych sklepów w ramach Black Friday. Punkt kulminacyjny  wyprzedaży przynosi wiele promocji, dzięki którym konsumenci mogą zaoszczędzić konkretne sumy. Co w tym roku przygotowała jedna z największych sieci drogerii?

Reklama
Rossman wielkimi krokami przygotowuje się do czarnego piątku. Już za niecały tydzień w wielu liczących się sklepach zapanuje zupełny szał zakupowy. Wszystko za sprawą największych promocji w ciągu roku, które zostaną zaprezentowane w ostatni pełny weekend listopada. W obliczu tak masowych przecen sklepy sięgają po swoje tajne bronie w celu prześcignięcia konkurencji. Wydaje się, że w tym wyścigu po raz kolejny prym będzie wiódł właśnie Rossmann.
Reklama

Rossmann przygotowuje wielką promocję na Black Friday

Black Friday to tradycja, która przywędrowała do nas z USA. Każdego roku w pierwszy piątek wypadający po Dniu Dziękczynienia oficjalnie otwierany jest sezon przedświątecznych zakupów. To właśnie tego dnia klienci mogą liczyć na najwyższe obniżki cen w ciągu roku. Przedsiębiorcy bardzo przychylnie podeszli do przyjęcia tego zagranicznego zwyczaju. W związku z korzystnymi ofertami konsumenci tłumnie udają się do sklepów, co przekłada się na realne zyski. W samych Stanach Zjednoczonych w ubiegłym roku z okazjonalnych przecen skorzystała zawrotna liczba 154 milionów osób. Pośród produktów, które cieszą się największą popularnością w ramach czarnego piątku prym wiodą kategorie takie jak: moda, elektronika, perfumy i kosmetyki. Wiążę się to zapewne z rodzajami prezentów, jakimi wielu Polaków decyduje się obdarzyć swoich najbliższych w czasie zbliżających się Świąt.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W ubiegłym roku Rossmann "rozbił bank" promocją 1+1, którą odskoczył wszystkim konkurentom. Przy zakupie jednej sztuki perfum, drugą można było otrzymać w zupełności za darmo. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w tym roku zostanie ona powtórzona. W takim razie warto od razu podjąć konkretną decyzję i udać się do drogerii tuż po oficjalnym rozpoczęciu czarnego piątku. Inaczej produktów promocyjnych może po prostu zabraknąć. Tego typu akcja pojawia się w Rossmannie kilka razy do roku i najprawdopodobniej kolejna jej odsłona pojawi się już 23 listopada. Klienci mają nadzieję, że będzie ona również dostępna online. Jest to wielce prawdopodobne, gdyż oficjalnie dane wskazują, że coraz większa część zakupów podczas Black Friday odbywa się właśnie internetowo. W takiej sytuacji sklep nie może pominąć tak lukratywnego kanału zamówień. Warto również pamiętać, że wiele sklepów prezentuje specjalne upusty jeszcze przed czarnym piątkiem. Prym wiodą sklepy z elektroniką, gdzie często można zaobserwować kilkutygodniowe akcje typu Black Weeks.
Reklama
ZOBACZ TAKŻE
  1. Co na to Piotr Żyła? Jego żona udostępniła kolejny zaskakujący post 
  2. Gwiazda Top Model w ciąży szokuje. Opublikowała rozbierane zdjęcie 
  3. Uważajcie na siebie! Niedługo wszyscy będziemy narażeni na niebezpieczeństwo 
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?