WSTRZĄSAJĄCY Black Friday nadciąga! Wkrótce zakupowe trzęsienie ziemi w Rossmannie

WSTRZĄSAJĄCY Black Friday nadciąga! Wkrótce zakupowe trzęsienie ziemi w Rossmannie

Rossmann jako jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie oraz ciesząca się ogromną popularnością i zaufaniem klientów w Polsce nie mogła pozostać obojętna na zbliżający się wielkimi krokami Black Friday. Sieć przygotowała niespotykane promocje dla klientów, które mogą się więcej nie powtórzyć. 

Rossmann funkcjonuje na polskim rynku już od 1993 roku, a przez ten czas zdążył przekonać do siebie wszystkich Polaków. Chętnie robimy tam zakupy i ufamy sieci, a ona odwdzięcza się licznymi promocjami i okazjami, których w innych sklepach nie znajdziemy. Jak co roku Rossmann postanowił dołączyć również do akcji Black Friday, która znana jest obecnie niemalże na całym świecie, a swój początek miała w Stanach Zjednoczonych. W tym roku ten wyjątkowy piątek przypada na 23 listopada i coraz więcej sklepów chwali się zaangażowaniem w akcję, która polega na ogromnych wyprzedażach różnego rodzaju sprzętów.

Rossmann dołącza do akcji Black Friday

Rossmann podobnie jak rok temu postanowił dołączyć do grona sklepów, które wezmą udział w Black Friday. W 2017 r. ich hitową akcją była tzw. "Promocja 1+1 na perfumy", która polegała na zakupie dowolnych perfum damskich lub męskich, do których dołączane były drugie zupełnie za darmo. Istotne było jednak to, że zasada obowiązywała wyłącznie przy zakupach internetowych. W tym roku sieć ponowi promocję, jako że poprzednia cieszyła się ogromnym powodzeniem i wykorzystywana była nawet w inne, wyjątkowe dni w roku. Trzeba jednak pamiętać, że zakupy internetowe w Rossmannie mogą mieć swoją cenę - firmy kurierskie oraz poczta przeżywają w tych dniach prawdziwe oblężenie, dlatego też nasza paczka może iść kilka, a czasem nawet kilkanaście dni dłużej, niż zwykle.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rossmann zdecyduje się na Cyber Monday?

Rossmann jest również jednym z tych sklepów, które decydowały się już wcześniej organizować swoim klientom promocje, które trwały dłużej niż jeden dzień. Zeszłoroczne promocje online obejmowały kilka dni i wpisywały się również w tzw. Cyber Monday, który zawsze przypada na pierwszy poniedziałek po akcji Black Friday. W tym roku Cyber Monday wypada 26 listopada i co prawda sklep jeszcze oficjalnie nie potwierdził wzięcia w nim udziału, lecz przewiduje się, że tak właśnie się stanie. Specjaliści ostrzegają również, by nastawić się raczej na zakupy online, choć w sklepach stacjonarnych także mogą być promocje lecz skromniejsze - jak podają media, sieć obawia się oblężenia oraz natychmiastowego wyprzedania produktów z półek, co bardzo źle wygląda wizerunkowo. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Awaria dużego banku sparaliżowała miliony klientów. Polacy odcięci od własnych pieniędzy
  2. Gwiazdor TVP wziął ślub z mężczyzną! Fanom opadły szczęki
  3. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
  4. Znaki zodiaku i to, jak chcą być KOCHANE
  5. To może skończyć się tragedią! Ciężarna gwiazda disco polo okrutnie zmasakrowana
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News