Rossmann wjechał z akcją, która poruszy wszystkich klientów. Zostało niewiele czasu

Rossmann wjechał z akcją, która poruszy wszystkich klientów. Zostało niewiele czasu Źródło: Wikimedia Commons/Anakin81

Rossmann od lat utrzymuje się na pozycji jednej z najpopularniejszych polskich drogerii. Miliony Polek właśnie tam dokonuje zakupów związanych z dbaniem o urodę i dom. Teraz sieć sklepów przygotowała wyjątkową akcję dla swoich wiernych klientów. Trzeba się śpieszyć, czasu jest coraz mniej.

Rossmann to bez wątpienia ulubiony sklep Polek, w którym kupują kosmetyki, perfumy i inne niezbędne artykuły. Sieć doceniła swoich stałych klientów i postanowiła dać temu wyraz niezwykłą akcją, która zachęci wszystkich do zakupów właśnie tam. Czas jej trwania jest jednak bardzo ograniczony, dlatego trzeba się pośpieszyć, aby na nią zdążyć.

Rossmann przyszykował niezwykłą akcję dla swoich klientów. Będą zachwyceni

Rossmann wykorzystał swoją popularność w niezwykłym celu i postanowił dzięki niej pomagać najbardziej potrzebującym. Już 15 marca ruszyła trzecia edycja akcji "Pomagamy jak umiemy", która pozwoli po raz kolejny wesprzeć innych ludzi.

Każda osoba, która zapisała się do Klubu Rossmann, przy okazji zakupów mogła zbierać punkty, począwszy od 2 stycznia 2019 roku. W grudniu zostaną przełożone na 5 milionów złotych w całości przeznaczonych na pomoc dla 250 instytucji. Tegoroczne cele zostaną wybrane przez klientów drogerii drogą głosowania. Wybierać będzie można spośród wskazanych ośrodków z regionu klienta.

-  Do 28 marca posiadacze aplikacji Rossmann PL będą mogli wybrać jedną z instytucji ze swojego regionu (województwa), na którą będą przekazywane ich punkty. Jeśli ktoś przystąpi do Klubu Rossmann po 15 marca – nic straconego: będzie miał dwa tygodnie na to, by wybrać „swoją” organizację. Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty przekażemy jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy - głosi komunikat firmy.

Klienci będą zachwyceni. Będą mieli wpływ na poczynania sklepu

Możliwość wyboru, komu chce się pomóc, jest niezwykle ważna dla każdego człowieka. Akcja jest jeszcze bardziej atrakcyjna dzięki możliwości wsparcia instytucji, które są najbliżej klubowiczów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nasi pracownicy ponownie wskazali lokalne organizacje, które ich zdaniem warto wesprzeć: domy dziecka, samotnej matki, hospicja czy schroniska. Jak im teraz pomóc? Wystarczy, że przy każdych zakupach klient pokaże przy kasie aplikację Rossmann PL, a my naliczymy punkty i odłożymy „cegiełkę” dla wspieranej organizacji - informuje firma.

Akcja przynosi ogromny skutek. W zeszłym roku pracownikom i klientom udało się zebrać 5 milionów złotych, które zostały przekazane na pomoc 220 instytucjom. Tegoroczne zbieranie ma być zakończone uzyskaniem takiej samej kwoty, jednak liczba organizacji, jaka skorzysta ze środków, ma wzrosnąć do 250.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Niesamowite! Katarzyna Dowbor zdradziła rodzinny sekret! W jej żyłach płynie krew bohaterów narodowych! 
  2. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  3. Świat według Kiepskich odpala dziś petardę. Wszystko przez babkę Kiepską
  4. Julia Wieniawa wsadziła swoje cztery litery w piasek. Zdjęciami pochwaliła się w sieci
  5. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Burza wokół jej życia prywatnego

Źródło: Superexpress

Następny artykuł