W Rossmannie powariowali? Rozdają klientom pieniądze, można zgarnąć ogromną sumę

W Rossmannie powariowali? Rozdają klientom pieniądze, można zgarnąć ogromną sumę Źródło: Wikimedia Commons/ Anakin81

Rossmann rusza z nową akcją. Do zgarnięcia jest aż 30 tysięcy złotych. Ta spektakularna nagroda trafi do najbardziej kreatywnej z uczestniczek. Rozstrzygnięcie już we wrześniu, a wszystko w rękach klientek.

Rossmann startuje od jutra z akcją "Stań na własnych nogach". Do wygrania sowite nagrody pieniężne - 30, 20 i 10 tysięcy złotych do wykorzystania na rozwój swojego biznesu. Konkurs przeznaczony jest do przedsiębiorczych kobiet, które zajmują się wytwarzaniem ubranek, kosmetyków, zabawek i podobnych produktów. Do kogo trafi zastrzyk finansowy - o tym zadecydują sami klienci drogerii.

Rossmann pomaga w rozwoju biznesu. Na stole ogromne pieniądze

Do udziału w akcji zgłoszono prawie pół tysiąca inicjatyw. Jak informuje "Super Express", połowa z nich to produkty dla dzieci. W zgłoszeniach znaleźć można przede wszystkim ubranka, lalki czy książeczki oraz gryzaki dla niemowląt. Do kreatywnych pomysłów należą także ekologiczne pieluszki wielorazowe czy woreczki do przechowywania żywności. Są też propozycje wegańskich batonów a także domowej roboty kosmetyków, co dla Rossmana jest zapewne najbardziej interesujące. Stawkę uzupełniają projekty ubrań, toreb czy plecaków.

Od 1 sierpnia o tym, który z wyselekcjonowanych pomysłów jest najlepszy, zdecydują klienci Rossmana, a dokładnie - członkowie Klubu Rossman. Będą oni mogli oddawać głosy za pomocą aplikacji lub na stronie sklepu. Głosowanie potrwa do 5 września, a wyniki konkursu ogłoszone zostaną 10 września. To wtedy okaże się, która z kreatywnych kobiet skorzysta z hojności Rossmana i zainkasuje główną wygraną - budzące wyobraźnię 30 tysięcy złotych do wykorzystania na rozwój biznesu.

Finałowa 50 walczy o wygraną. Wybór nie był prosty

Oczywiście udział w konkursie nie polegał tylko na zgłoszeniu pomysłu. Każda z uczestniczek musiała poświadczyć, że jest autorką danego wyrobu. Co więcej, wymagana była prezentacja produktu, jego opis a także przesłanie biznesplanu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Chcieliśmy dać im szansę zaprezentowania swoich wyrobów, a w przyszłości może nawet rozpoczęcia działalności na większą skalę. Innymi słowy – by mogły przekuć pasję także w źródło utrzymania, tak by nie była tylko dodatkowym zajęciem „po godzinach” - napisał Rossman w dotyczącym konkursu komunikacie.

Z nadesłanych propozycji 5 jurorów, wybranych z firmy i partnera projektu, Fundacji "Mamo Pracuj", wybrało pięćdziesiąt najlepszych. Niełatwą decyzję oparto na kilku kryteriach: jakość, oryginalność, użyteczność, walory artystyczne a także realność założeń marketingowych i finansowych całego pomysłu.

  1. Nie żyje słynna sportsmenka. Zmarła po długiej chorobie, na którą umierają miliony Polek. Osierociła 9-letnią córkę
  2. Ujawniono prawdę dotyczącą małżeństwa Aleksandry Kwaśniewskiej! Tego NIKT się nie spodziewał. Szok
  3. Julia Wieniawa pokazała się w nowej fryzurze. To uczesanie to absolutny hit tego lata
  4. Tak Agnieszka Chylińska wyglądała z ciążowym brzuszkiem. Piosenkarka bardzo chroni swoją prywatność
  5. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg, prawdziwa makabra
  6. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  7. Izabela Marcinkiewicz: dlaczego mam dodatkowo cierpieć? W TVP obrażali ją na wizji

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu