Do Rossmanna ściągają prawdziwe tłumy, niedługo nic nie zostanie na półkach. Wszystko dzięki powalającej promocji, trzeba się śpieszyć

Do Rossmanna ściągają prawdziwe tłumy, niedługo nic nie zostanie na półkach. Wszystko dzięki powalającej promocji, trzeba się śpieszyć Źródło: Wikimedia Commons/Anakin81

Rossmann to najpopularniejsza drogeria w Polsce znana z tego, że zawsze można trafić na interesujące promocje. Po wrześniowych obniżkach kosmetyków o ponad 50%, sieć sklepów postawiła na kolejne cięcie cen, tym razem produktów z wielu innych kategorii.

Rossmann uchyla nieba swoim klientom. Nie trzeba mieć aplikacji, by skorzystać z propozycji sklepu, ale zdecydowanie się przyda, by nabić punkty, które potem drogeria przeznaczy na szczytny cel. Tym razem jesienna promocja trwa do końca października i są nią objęte nie tylko niektóre kosmetyki kolorowe.

Rossmann wprowadził nową, jesienną promocję

"Tysiące nowych promocji" to nazwa najnowszej kampanii promocyjnej sklepów Rossmann. Po analizie tego, co kupują klienci marki i tego, co miało największe "wzięcie" we wrześniu, osoby odpowiedzialne za przygotowanie oferty zdecydowały o przecenie kilkudziesięciu produktów. Każdy będzie usatysfakcjonowany, bowiem tym razem nie będzie to tylko tak zwana kolorówka.

Rossmann postawił na zadowolenie swoich klientów, którzy zaopatrują się w sklepach nie tylko w kosmetyki, ale też w chemię domową, perfumy i jesienne akcesoria. W swojej ofercie do końca października w specjalnych cenach są też do kupienia gadżety na święto Halloween. Co ważne, aplikacja jest niepotrzebna, by skorzystać z promocji skierowanej dla wszystkich; tylko znikoma ilość produktów jest skierowana tylko do osób posiadających kartę lojalnościową.

W sklepie będzie można znaleźć promocje wielu marek

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobiety będą uszczęśliwione, ponieważ popularny zapach Calvina Kleina Euphoria będzie przeceniony aż o 90 zł. Z kolei zapachy Lacoste będą obniżone nawet o 100 zł. Mężczyźni niech się spieszą po Bottled Boss 20th Anniversary Hugo Bossa - zaoszczędzą aż 90 zł w portfelu. Wybrane tusze do rzęs, szminki, cienie, żele pod prysznic, maseczki, szampony i odżywki do włosów będą kosztować nawet 50% mniej. Te osoby, które nie zaopatrzyły się jeszcze w czapki i rękawiczki mogą kupić te akcesoria nawet o 20 zł taniej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
2. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno

Osoby czekające na dobre promocje proszków do prania i płynów do płukania mogą już czuć się zadowolone. Wystarczy kilka kroków do sklepu, a wybrane proszki do prania, kapsułki do prania i do zmywarek czekają nawet o 17 zł tańsze. Przecenie uległy też mokre karmy dla kotów i suche przysmaki dla psów. Osoby planujące wystrzałową imprezę Halloween niech się spieszą - sztuczne szczęki, farby do malowania twarzy, pajęczynowe podkładki czy kapelusze czarownicy będą tańsze o 20%.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Andrzej Duda na uroczystości rzucił żartem o LUDOŻERCACH. Ludzie oniemieli
  2. Julia Wieniawa po raz pierwszy pokazała ojca. To znany GWIAZDOR. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Mężczyzna umarł 2 lata wcześniej i zostawił po sobie nietypową rzecz. Znalazł ją jego pies, reakcja zwierzaka jest niemal ludzka
  4. Tak wyrafinowanych kotletów schabowych jeszcze nigdy nie jadłeś. Zdziwisz się, jak można do niego wykorzystać ziemniaki
  5. Mąż zapatrzył się na piersi karmiącej matki, jego wściekła żona szybko zareagowała. Prawie doszło do bójki

Źródło: Gazeta

Następny artykuł