Prezydent Rosji podbija serca swoich obywateli niezłomnością, a także postawą „prawdziwego twardziela”. Tym razem pokazał, że nawet najgorsze warunki pogodowe nie są w stanie pokrzyżować jego planów.

W przeszłości Putin pokazywał swój niezwykły hart ducha między innymi polowaniem na tygrysy, czy nurkowaniem w głębinach. Tym razem sytuacja z całą pewnością nie mogła zostać wcześniej „ustawiona”.

Rosjanie obchodzili wczoraj rocznicę wybuchu „Wielkiej wojny ojczyźnianej”, czyli ataku hitlerowskich Niemiec na ZSRR 22 czerwca 1941 roku. To wydarzenie nie mogło obyć się oczywiście bez wielkich uroczystości państwowych z udziałem prezydenta Rosji. Pogoda jednak nie dopisała.

Mimo strug deszczu Putin nie pozwolił na odwołanie wydarzeń, a sam złożył wieniec pod grobem Nieznanego Żołnierza, nie kryjąc się nawet pod parasolem. Nagranie z sytuacji zachwyciło tysiące Rosjan.

Z dumną podkreślają oni, że mimo ulewy ich przywódca nawet nie drgnął. Śmieją się, że w krajach zachodu taki gest były nie do pomyślenia.

https://www.youtube.com/watch?v=Xb7wRp5x-Ug

źródło: YouTube/RT

...

Zobacz również