Rosja: Zapasy modelek w kawiorze pod patronatem Ministerstwa Kultury (video)

Rosja: Zapasy modelek w kawiorze pod patronatem Ministerstwa Kultury (video) Źródło: źródło: youtube.com

700-lecie rosyjskiego rubla świętowali finansiści i biznesmeni. Impreza odbyła się w moskiewskim hotelu Prezydent i była relacjonowana w rosyjskiej telewizji. Gwoździem programu były... zapasy modelek w basenie wypełnionym kawiorem. Całości wydarzenia patronowało natomiast Ministerstwo Kultury Federacji Rosyjskiej.

Celem imprezy było uzbieranie datków na charytatywny koncert, który odbędzie się w październiku, a dotyczyć będzie historii rosyjskiej waluty - „Historia rosyjskiego rubla: Nasza miłość. Nasza Energia”. Podczas wystawnego wydarzenia goście raczeni byli tradycyjnymi rosyjskimi potrawami i muzyką.

Wszyscy czekali jednak na gwóźdź programu, czyli zapasy dwóch modelek w dmuchanym basenie wypełnionym kawiorem. Jedna symbolizowała euro, a druga dolara. Kobiety stoczyły walkę w luksusowym daniu na oczach wszystkich gości i zgromadzonych na wydarzeniu mediów.

Co ciekawe, imprezę organizowała Agencja ds. Międzynarodowych Projektów w dziedzinie kultury, edukacji i sportu. Jak jednak poinformowała jedna z uczestniczek imprezy, wydarzenie objęło patronatem samo Ministerstwo Kultury Federacji Rosyjskiej.

https://www.youtube.com/watch?v=Nzbc-0JmpuE POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji! źródło: tvp.info, belsat.eu pt Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News