Rosja trzyma świat w szachu. Putin ma wielką władzę, która wyraża się w fakcie iż jego jedna decyzja może wpłynąć na życie tysięcy obywateli innych państw.

Siły zbrojne Wielkiej Brytanii są zaniepokojone aktywnością rosyjskiej marynarki wojennej. Dowództwo zasugerowało bowiem, iż Rosja za pomocą łodzi podwodnych mogłaby przeciąć kable biegnące po dnie oceanów. Wtedy łączność internetowa zostałaby przerwana, a gospodarka innych państw zostałaby całkowicie zrujnowana.

zobacz także: Czego potrzebują Siły Zbrojne RP?

Rosja trzyma świat w szachu.

To bardzo ważne, by NATO zrozumiało, jak ważna jest ochrona łączności, ponieważ Rosja, dysponując nowymi okrętami podwodnymi, może próbować wpływać na sieć informacyjną. Wielka Brytania oraz jej sojusznicy są za słabo przygotowani na ewentualne odcięcie od systemów łączności, na których opiera się dzisiejszy świat. – powiedział Sir Stuart Peach, Generał Sił Powietrznych.

zobacz także: Tego bał się cały świat! Rosjanie świętują na ulicach, Putin ogłosił że w 2018 roku

Scenariusz, w którym wszystkie kable zostaną odcięte, a nas dotknie paraliż systemów łączności może wkrótce się sprawdzić. W takiej sytuacji, w dobie globalizmu, zrujnowane zostaną gospodarki całej Europy.

Te zdjęcia Putina wywołają uśmiech na twojej twarzy!


Najbardziej elitarne jednostki specjalne świata [ZOBACZ!]

źródło: https://www.msn.com

...

Zobacz również