Radny spoliczkował chłopca. Jego zdaniem zachowywał się "zbyt głośno"

Radny spoliczkował chłopca. Jego zdaniem zachowywał się "zbyt głośno" Źródło: screen youtube.com/@Vladimir.M

Wśród internautów krąży mem mówiący, że Rosja to stan umysłu. W tym wypadku to stwierdzenie wydaje się nad wyraz trafne. Internet zalewają kolejne nagrania lub zdjęcia mające potwierdzić te słowa. Jednak to, czego dopuścił się jeden radny, przechodzi wszelkie granice. Spoliczkował chłopca, bo ten zachowywał się zbyt głośno. 

W dzisiejszych czasach mało kto nawet wyobraża się podnieść rękę na swoje dziecko, a co dopiero mówić na obce. W sytuację, która miała miejsce w rosyjskim gimnazjum, ciężko jest uwierzyć. Jednak zdarzyła się naprawdę. Agresorem całej sytuacji był radny partii Jedna Rosja Andriej Odincew.

Rosja: radny spoliczkował dziecko

Podczas wizyty radnego w pobliskim gimnazjum zauważył on grupkę uczniów. Według niego chłopcy zachowywali się zbyt głośno. Najpierw podszedł do nich i kazał się chłopcom uspokoić. Odpowiedź jednego z nich wyprowadziła go z równowagi. - Czy pan ma zamiar mnie uderzyć? Przypominam, że będzie pan za to odpowiadać. - powiedział gimnazjalista. Rozgniewany radny uderzył chłopca w twarz. Nie spodziewał się jednak, że jego kolega nagrywa całą sytuację na swój telefon. Po wszystkim chłopcy poszli z nagraniem do dyrektora szkoły. Mimo obciążających dowodów radny nie okazał skruchy, ponieważ według niego nie zrobił nic złego. Innego zdania są rodzice spoliczkowanego chłopca. Złożyli oni pozew przeciwko radnemu. Grozi mu teraz grzywna w wysokości od 5 do 30 tysięcy rubli. O wszystkim zadecyduje teraz sąd.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przerażające. Jackowski zapowiedział III wojnę światową
  2. Koszmarna tragedia. Danuta Holecka w żałobie, śmierć zabrała jej wszystko
  3. Co tam się stało?! Akcja antyterrorystów pod Warszawą
źródło: msn.com Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News