Półnagie kobiety zachęcają kierowców do ograniczenia prędkości (video)

W ramach kampanii przekonującej kierowców do bezpieczniejszej jazdy organizacje pozarządowe posuwają się czasem do "oryginalnych" pomysłów. W celu ograniczenia prędkości na drogach jednego z naszych sąsiadów, posłużono się znakami ograniczenia prędkości, które trzymają młode, piękne Rosjanki stojące przy drodze topless.

W Rosji aktualnie prowadzona jest debata publiczna dotycząca bezpieczeństwa na jezdni. Rocznie w wypadkach drogowych ginie 30 tys. Rosjan. Mieszkańcy Federacji chcą poradzić sobie z tym problemem, a nowym sposobem na zachęcenie do zdjęcia nogi z gazu mają być półnagie kobiety.

Te rozstawione przy rosyjskich jezdniach trzymają okrągłe znaki z ograniczeniami prędkości. Panie skutecznie oddziałują na Rosjan, którzy zwalniają nawet ponad miarę, by podziwiać ich wdzięki. Jak dotąd nie ma żadnych informacji, jakoby kobiety doprowadziły do wypadków samochodowych.

Bardzo zadowoleni są też starsi przechodnie, którzy często przechodzą przez jezdnię w nieoznakowanych miejscach. Dzięki kuso ubranym paniom są bezpieczniejsi i pewni, że nie przejedzie ich rozpędzony pirat drogowy.

https://www.youtube.com/watch?v=MIHovUzMXJI Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie:
źródło: wp.pl pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News