Okrucieństwo, które mrozi krew w żyłach. Podpalili 15-latka i robili mu zdjęcia. "Płonął jak pochodnia"

Okrucieństwo, które mrozi krew w żyłach. Podpalili 15-latka i robili mu zdjęcia. "Płonął jak pochodnia" Źródło:

To okrucieństwo dosłownie mrozi krew w żyłach. Koledzy celowo podpalili 15-latka i robili mu zdjęcia. Relacja świadka tego wydarzenia budzi zgrozę. Mieszkaniec twierdzi, że chłopak płonął jak pochodnia. Teraz 15-latek walczy o życie.

Rosja przez wielu internautów jest określana nie jako kraj, a stan umysłu. Czasami ciężko się nie zgodzić z tym stwierdzeniem, patrząc na to, co wyprawia się na terenach tego państwa. Tym razem Internet obiegła historia 15-latka, który został w okrutny sposób potraktowany przez swoich kolegów. Teraz chłopak walczy o życie w szpitalu, po tym, jak został podpalony.

Rosja: dla zabawy podpalili 15-latka

Ciało chłopca praktycznie w 100% pokryte jest oparzeniami 2 i 3 stopnia. Według relacji jego matki 15-latek już jakiś czas temu popadł w bardzo złe towarzystwo, które sprowadziło na niego same kłopoty. Wraz ze swoimi kolegami nastolatek nadużywał alkoholu, brał narkotyki, co ostatecznie doprowadziło go na oddział leczenia uzależnień. Kobieta przyznaje również, że jeden ze znajomych syna był oskarżony między innymi o kradzież samochodu. Nie ulega wątpliwości, że nie jest to odpowiednie towarzystwo dla nastolatka. Jednak nikt nie podejrzewał, że wszystko zakończy się w tak okrutny i makabryczny sposób. Wedle relacji matki nastolatka, 15-latek wyszedł z domu około godziny 20 i miał do niego wrócić przed 22. Chłopiec na dworze spotkał swoich dwóch kolegów, a jeden z nich miał przy sobie kanister z benzyną.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Do tragedii doszło na klatce schodowej. Według zeznań świadka zdarzenia, oprawcy wylali na nastolatka benzynę, a następnie podpalili go zapalniczką. Co więcej, świadek usłyszał, że wszystko chcieli uwiecznić przy pomocy telefonów. - Płonął jak pochodnia. Ludzie widzieli jak rzuca się na śnieg, próbując ugasić płomienie - wspomina świadek. O całym zajściu została poinformowana policja, która natychmiast wszczęła postępowanie. Chłopiec aktualnie walczy o życie i ciężko stwierdzić, jak długo potrwa jego leczenie, ponieważ oparzenia obejmują aż 98% jego ciała. Ciężko sobie nawet wyobrazić, jak można zrobić coś takiego drugiemu człowiekowi. Bez wątpienia był to pokaz okrucieństwa, który nigdy nie powinien mieć miejsca. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Prokuratura nie odpuszcza żonie Adamowicza. Wznawia śledztwo, poważne zarzuty
  2. Spotkała kultowego polskiego piosenkarza w kawiarni. Dziś jest bezdomny i nie ma nóg
  3. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  4. Molestujący arcybiskup powrócił mimo zakazu. Odprawił mszę w Poznaniu
  5. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News