Jest gorąco! Wściekła Rosja odpowiada Polsce na raport komisji smoleńskiej

Jest gorąco! Wściekła Rosja odpowiada Polsce na raport komisji smoleńskiej Źródło: Fot. Wikimedia Commons (Serge Serebro, Vitebsk Popular News)

Władimir Putin wpadł w prawdziwy szał. Rosja po raz kolejny podjęła temat Smoleńska, bezlitośnie i stanowczo podkreślając swoje stanowisko.

Wielkimi krokami zbliża się 8. rocznica katastrofy prezydenckiego samolotu Tu-154M. Jarosław Kaczyński od miesięcy przekonuje, że do jej nadejścia uda się oficjalnie stwierdzić, dlaczego doszło do gigantycznej tragedii. ZOBACZ TAKŻE: Dni Ziobry policzone! Duda po Macierewiczu bierze się za niego

Bezpośrednia odpowiedź

Najnowsze doniesienia, wypływające z raportów polskiej komisji, w których odnajdujemy informacje o rzekomym wybuchu na pokładzie samolotu, rozwścieczyły jednak Rosjan. Po raz kolejny stanowczo zaprzeczyli prawdziwości tego typu informacji. - Chcielibyśmy podkreślić, że nikt nie przywołuje żadnych danych potwierdzających te oświadczenia. (...) Wersja o eksplozji na pokładzie samolotu była sprawdzona przez Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej wśród najpilniejszych i nie znalazła potwierdzenia - czytamy w oficjalnym dokumencie, będącym odpowiedzią na doniesienia o wybuchu. ZOBACZ TAKŻE: Jackowski nie ma wątpliwości! Macierewicz w końcu zostanie… Strona polska niezmiennie nie daje się jednak przekonać. Konflikt wciąż się pogłębia i nie wiemy, do jakich wniosków ostatecznie doprowadzi.  
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News