Kompromitacja Ministerstwa Obrony! Nagie selfie na ich oficjalnym profilu

Kompromitacja Ministerstwa Obrony! Nagie selfie na ich oficjalnym profilu

Rosja zwróciła właśnie oczy w stronę Ministerstwa Obrony. Na oficjalnym profilu resortu na Instagramie opublikowano bowiem... nagie zdjęcie anonimowej kobiety. Internauci próbują więc obecnie zidentyfikować uwiecznioną na fotografii osobę i dojść do tego, kto jest odpowiedzialny za tak ogromną, kompromitującą wpadkę.

Rosyjska armia jest oczywiście jedną z najpotężniejszych na świecie. Poza ogromnymi pieniędzmi wydawanymi na sprzęt oraz arsenałem nuklearnym, kraj może pochwalić się gigantyczną rezerwą, która zostaje wezwana na służbę w momencie rozpoczęcia dużych działań zbrojnych.

Rosja: zaskakujące zdjęcie na profilu ministerstwa

Na oficjalnym profilu resortu obrony na Instagramie pokazywane są więc maszyny bojowe, broń oraz ćwiczenia na poligonach. Jak się jednak okazało, ktoś opublikował tam także zdjęcie nagiej kobiety. Chociaż trudno w to uwierzyć, selfie przez kilka minut widniało na InstaStory ministerstwa. Szybko zostało usunięte, jednak internauci zdążyli je zapisać i ponownie wrzucić do sieci.

Skąd wzięło się zdjęcie?

Wielu Rosjan podejrzewa, że sobą odpowiedzialną za błąd jest 27-letnia Rossijana Markowskaja, która pełni funkcję rzeczniczki Ministerstwa Obrony. Według jednej z teorii kobieta mogła zapomnieć o zalogowaniu się na własne konto i przez przypadek pokazała swoje zdjęcie na profilu resortu. Inni zapewniają jednak, iż pojawienie się podobnej fotografii w tym miejscu stało się owocem ataku hakerskiego. Bardzo szybko oskarżono o niego politycznych przeciwników Władimira Putina, którzy w ten sposób mogli chcieć go skompromitować. Rosja Fot. Instagram

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński odejdzie na emeryturę?! O tych słowach mówi już cała Polska

ZOBACZ TAKŻE: Horror Leppera wraca po latach! Samoobrona nie zamierza odpuścić

ZOBACZ TAKŻE: Wałęsa w tarapatach! Kaczyński znalazł sposób jak go zniszczyć

ZOBACZ TAKŻE: Owsiak rozsadził PiS na koniec Pol’and’rock! Przemówienie bije rekordy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News