Największa katastrofa lotnicza od lat. Nikt nie przeżył

Największa katastrofa lotnicza od lat. Nikt nie przeżył

Rosja zamarła. Kiedy dzieją się takie rzeczy, wszyscy jesteśmy w szoku i przepełnia nas niedowierzanie. To była największa katastrofa od lat - nikt nie przeżył.

Rosja na długo zapamięta to, co wydarzyło dzisiaj rano w pobliżu Igarki w Kraju Krasnojarskim. To właśnie tam rozbił się śmigłowiec Mi-8. Nikt nie przeżył tej strasznej katastrofy.

Rosja: 18 osób nie żyje

Życie w tym straszliwym wypadku, przypominającym piekło, straciło aż 18 osób. Powodem katastrofy było zahaczenie przez maszynę w powietrzu o stalową konstrukcję, którą transportował inny śmigłowiec Mi-8. Kiedy śmigłowiec "Utair" zahaczył o konstrukcję, niemal natychmiast runął na ziemię i zapalił się. Nikt nie zdążył nawet spróbować się uratować. Ludzie zginęli w męczarniach. 15 pasażerów maszyny to byli robotnicy jednej z firm zatrudnionych na terenie złóż naftowych, a trzy pozostałe osoby to załoga. Załoga drugiego śmigłowca uratowała się cudem, w ostatniej chwili zrzucając ładunek po to, by nie doszło do rozbicia maszyny. Z całą pewnością, Rosja długo tej tragedii nie zapomni.

ZOBACZ TAKŻE: Duda na wojennej ścieżce z Brukselą. „To nasz koniec w Unii Europejskiej”

ZOBACZ TAKŻE: Hołdys jest INWIGILOWANY przez PiS?! Czuje się śledzony

ZOBACZ TAKŻE: Monika Jaruzelska szokująco o rządzie PiS. Trudno uwierzyć, że naprawdę to powiedziała

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcie wstydu. Od 40 lat skazujemy psy na gehennę i straszną śmierć

Flickr.com/Defence Images połtawa źródło: pixabay.com Źródło: wiadomosci.onet.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News