Koszmarne wiadomości napłynęły aż z Rosji. Nie żyje młody piłkarz, nagła i straszna śmierć

Koszmarne wiadomości napłynęły aż z Rosji. Nie żyje młody piłkarz, nagła i straszna śmierć Źródło: pikio.pl

Rosja jest poruszona wiadomościami, które dzisiaj obiegły lokalne media. Młody zawodnik zespołu popularnego zespołu Zenit zginął w sobotę w wyniku przerażającego wypadku, do którego doszło przez jego nieuwagę.

Rosja znana jest kibicom z wielu klubów piłkarskich, które z powodzeniem walczą w europejskich pucharach. Jednym z takich zespołów jest Zenit Sankt Petersburg, którego właścicielem jest koncern Gazprom. Niestety, właśnie Rosję obiegła wiadomość o śmierci jednego z zawodników klubu, z sekcji młodzieżowej.

Rosja zaskoczona śmiercią młodego piłkarza. Zginął w wypadku

15-letni Maksim Dowlatow zginął pod kołami rozpędzonego pociągu w Sankt Petersburgu. Zawodnik Zenitu przechodził przez tory w słuchawkach na uszach, przez co nie usłyszał nadciągającego pojazdu. W wyniku potrącenia piłkarz zmarł na miejscu. 15-latek był zawodnikiem DFC Zenit 84, czyli młodzieżowej "przybudówki" słynnego klubu z Petersburga.

- Drodzy przyjaciele, obrońca naszego klubu DFC Zenit 84 Maksim Dowłatow zginął w tragicznych okolicznościach. Wszyscy jesteśmy w żałobie i oferujemy najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom. Max miał zaledwie 15 lat. Byłeś naszym przyjacielem. Zawsze będziemy cię pamiętać - napisano w oficjalnym komunikacie.

Pogrzeb zawodnika odbędzie się 13 grudnia. Zawodnik w trwających rozgrywkach młodzieżowych miasta Sankt Petersburg w barwach swojego zespołu rozegrał 11 spotkań, w których zdobył 4 gole.

Internauci brutalnie o śmierci piłkarza. "Zginął przez brak rozsądku"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci w ostrych słowach skomentowali śmierć 15-latka. Twierdzili, że powodem śmierci piłkarza jest zbyt duże zapatrzenie młodych w nowoczesne technologie. Wiele użytkowników wylało to w komentarzach, nie szczędząc ostrych słów.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać
2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

- Nie przez słuchawki tylko przez pustkę między słuchawkami - skomentował internauta.

- Przez słuchawki? Słuchawki go zabiły? Przez głupotę zginął, własną głupotę i brak wyobraźni - napisał użytkownik.

- Zginął, bo niepotrzebnie szwendał się po torach. Słuchawki mają tu drugorzędne znaczenie - stwierdził inny komentujący.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pięć najlepszych znaków zodiaku. Każdy chciałby nimi być!
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu
  6. RCB wysyła Polakom SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: Sport.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News