Wydawca "Pytania na śniadanie" zawieszony. Nie spodobała się piosenka idola nastolatków

Wydawca "Pytania na śniadanie" zawieszony. Nie spodobała się piosenka idola nastolatków Źródło: Instagram/Ronnie Ferrari

Ronnie Ferrari dzięki swojej piosence "Ona by tak chciała" w ciągu zaledwie kilku tygodni stał się prawdziwą gwiazdą. Idol nastolatków ostatnio wystąpił w "Pytaniu na śniadanie", przez co wydawca programu został zawieszony.

W niedzielnym wydaniu "Pytania na śniadanie" wystąpił Ronnie Ferrari, idol i ulubieniec nastolatek. Jego utwór "Ona by tak chciała" bije rekordy odtworzeń na portalu Youtube. W ciągu zaledwie kilku tygodni piosenka ma już prawie 67 milionów wyświetleń. Występ młodego artysty nie wszystkim przypadł do gustu, a wydawca niedzielnego programu został zawieszony.

Ronnie Ferrari i kontrowersyjny utwór

19-letni Hubert Kacperski, znany pod pseudonimem Ronnie Ferrari, rozgrzał internet do czerwoności swoim utworem "Ona by tak chciała". Piosenka codziennie odtwarzana jest tysiące razy, a młody artysta natychmiast stał się idolem wielu osób. Utwór jest niezwykle kontrowersyjny, zawiera liczne wulgaryzmy, a sam twórca wskazał, że jego dzieło nie jest przeznaczone dla najmłodszych.

Przekleństwa w utworze jednak nie przeszkadzają nawet bardzo młodym osobom. Nikomu wcześniej nieznany Ronnie Ferrari wystąpił już podczas koncertu "Roztańczony Narodowy", który był transmitowany na żywo w Telewizji Polskiej. Młody artysta został również zaproszony do programu "Pytanie na śniadanie", w którym został puszczony jego utwór. 

Jak podaje serwis Wirtualnemedia, wydawca odpowiedzialny za treść programu, w którym brał udział 19-letni artysta, został zawieszony w obowiązkach zawodowych. Powodem tej decyzji było wyemitowanie jego kontrowersyjnego utworu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jak się dowiadujemy, kierownictwo Telewizji Polskiej zdecydowało w poniedziałek o zawieszeniu osoby wydającej niedzielne "Pytanie na Śniadanie”. Powodem nie jest sama rozmowa z Ronniem Ferrari, lecz wyemitowanie fragmentu jego piosenki. Władze spółki oceniły, że tekst utworu zawiera niedopuszczalne treści i promuje naganne zachowania - podał serwis Wirtualnemedia.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Piosenka "Ona by tak chciała” ma chwytliwą i skoczną melodię, która z pewnością wpadła wielu ludziom w ucho. Jednak tekst utworu budzi wiele kontrowersji. Ferrari w swoim topowym hicie nawiązuje m.in. do narkotyków i seksu, a także używa wielu wulgaryzmów. Występ 19-latka na zakończenie programu "Pytanie na śniadanie" nie spodobał się wielu internautom, którzy wyrazili swoje niezadowolenie w komentarzach oficjalnych stron programu w mediach społecznościowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

źródło: Fakt 

Następny artykuł