Niedowierzanie, gwiazdor znany z hitu "Ona by tak chciała" jest młodziutki. Ile ma lat Ronnie Ferrari?

Niedowierzanie, gwiazdor znany z hitu "Ona by tak chciała" jest młodziutki. Ile ma lat Ronnie Ferrari? Źródło: YouTube / Polsat

Ronnie Ferrari, a właściwie Hubert Kacperski, zdobył ogromną popularność dzięki nagraniu hitu "Ona by tak chciała". Mimo tego gwiazdor stara się na co dzień wieść bardzo spokojne, ułożone życie. Wciąż jest przecież naprawdę młodziutkim studentem.

Ronnie Ferrari zabłysnął w sieci w sierpniu minionego roku, kiedy to na platformie YouTube pojawiła się jego piosenka "Ona by tak chciała". Praktycznie z dnia na dzień nieznany dotąd szerzej młody mężczyzna stał się popularnym w całej Polsce gwiazdorem. To nie sprawiło jednak, że zrezygnował z dawnych obowiązków i życia, które wiódł.

Ronnie Ferrari - jaki jest prywatnie?

- Moje życie się kompletnie nie zmieniło po sukcesie tej piosenki. Warto zachować trzeźwość, żeby się w tym wszystkim nie pogubić, bo jest wiele przypadków, którym po prostu „odbija woda sodowa do głowy”. Z tego co mówią to mi nie odbiła - powiedział Kacperski w rozmowie z Polsatem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor ma jedynie 20 lat i na co dzień studiuje na Wyższej Szkole Bankowej. Wciąż mieszka w Gdyni, gdzie tworzy muzykę. Jak wyznał, przez długi czas przy ziemi utrzymało go przekonanie, że on sam i Ronnie Ferrari to w zasadzie dwie różne osobowości. Z czasem okazało się jednak, że są sobie zdecydowanie bliższe, niż początkowo mu się wydawało. Kacperski nie zmienia jednak nawyków oraz stylu bycia, odrywając się od codziennego życia jedynie na czas koncertów i spotkań z fanami.

Kacperski opowiedział o swej kreacji artystycznej

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne. Gigantyczna klęska Polsatu i TVN w Sylwestra, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego
2. Widzom Sylwestra z Polsatem nagle odebrało mowę. Podczas hitu "Mama ostrzegała" dostrzegli dziwny szczegół

- Ronnie to jest jedna wielka taktyka. Chciałem stworzyć osobę kompletnie odmienną od mojego stylu życia, który prowadzę na co dzień. Zauważyłem, że Ronniego Ferrari i Huberta łączy kreatywność i nieprzewidywalność. Lubią kontrowersje, dlatego pomimo, że początkowo uważałem, że Hubert i Ronnie to są kompletnie dwie inne postaci, z czasem zauważałem, że to jest jedno i to samo. Tyle, że wiadomo, jeden jest bardziej agresywny na scenie, drugi kompletnie nie wychodzi na scenę. Ten drugi sobie żyje najzwyczajniej na świecie - ujawnił gwiazdor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gabriela Kownacka przez lata walczyła z chorobą. Jej schorzenie dotyka tysiące Polek rocznie
  2. Jak polscy sportowcy spędzali sylwestra? Lewandowscy znów zachwycają, zjawiskowa Radwańska (ZDJĘCIA)
  3. Ścina z nóg, co zrobił Ronnie Ferrari na scenie. Publiczność oniemiała
  4. Przed 5 ślubem nagranie z Sylwestra trafiło do sieci. Niebywałe, Wiśniewski obejmuje Mandarynę
  5. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News