A jednak! Uwielbiana para z "Rolnik szuka żony" w końcu wypowie sakramentalne "tak"

A jednak! Uwielbiana para z "Rolnik szuka żony" w końcu wypowie sakramentalne "tak" Źródło: YouTube/RolnikSzukaŻony

Rolnik szuka żony i czasami ją znajduje! Choć w jednym z najpopularniejszych programów matrymonialnych nie brak rozczarowań, przelotnych znajomości i rozstań, niektórym z uczestników udaje się odnaleźć szczęście w miłości. Latem tego roku szykuje się kolejne wesele. Czy będzie transmitowane przez TVP?

Rolnik szuka żony - tak brzmi tytuł goszczącego od 2014 formatu, którego celem jest łączenie w pary osób, które nie miałyby okazji spotkać się inaczej. Co prawda tytuł jest nieco mylący, ponieważ od paru edycji do programu zgłaszają się także poszukujące "tego jedynego" kobiety. Producenci formatu podchwycili ten pomysł i zaczęli zachęcać panie mieszkające na wsiach do przełamywania oporów i zgłaszania się do programu, zauważając, że przeoczyli fakt, że uprawą pól lub hodowlą zwierząt nie zajmują się jedynie kawalerzy. 

Rolnik szuka żony, ale też rolniczka szuka męża! Dla miłości warto zaryzykować

Jesienią tego roku widzowie będą mogli obserwować rozwój życia uczuciowego nowych uczestników w 6. już edycji sprawdzonego formatu. Poprzedni sezon gromadził przed telewizorami ponad 3 mln odbiorców, którzy kibicowali bohaterom. Co prawda wielu z uczestników odznaczało się wyjątkową wybrednością w wyborze tej wyjątkowej osoby, ale w końcu każdy chce znaleźć kogoś, z kim będzie łączyło go porozumienie dusz i fizyczna fascynacja. 

Niektórzy faktycznie zakochali się w trakcie trwania programu, choć uczucie nie przetrwało próby czasu. Tak stało się w przypadku Pawła Szakiewicza, który świata nie widział poza Natalią Wodzińską, z którą wkrótce po zakończeniu emisji zaręczył się. Pomimo początkowej fascynacji kobietą, przystojny rolnik zakończył związek i zaczął robić polityczną karierę. W końcu ożenił się ze swoją sąsiadką, Martyną Matecką. Czasami miłość można więc znaleźć i na wsi. 

Na szczęście show przyczyniło się także do powstania relacji "do końca życia". Anna i Grzegorz Bardowscy zawdzięczają swoje szczęśliwe małżeństwo programowi "Rolnik szuka żony". I nie tylko to. Para, gdy zorientowała się, że widzowie darzą ich sympatią, rozpoczęła działalność na Instagramie, gdzie dzieli się swoją radością i zdjęciami dzieci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU ZNAJDUJE SIĘ POD GALERIĄ:

Komu zabiją ślubne dzwony? Łukasz Sędrowski zdradza tajemnicę

Popularność jest tym, czym kierują się niektórzy z zgłaszających się do show. Wszak jest to prosta droga wiodąca do celebryckiego świata. Tego obawia się uczestnik najnowszej edycji, który w pilotowym odcinku, który można było obejrzeć w trakcie Wielkanocy, wyznał, że:

 - Boję się, że listy nie będą do końca szczere, że ktoś przyjdzie nie tylko dla mnie, ale dla jakiejś sławy i ja zejdę na drugi tor - powiedział 23-letni Robert do prowadzącej program, Marty Manowskiej. 

Chociaż odpowiadający na listy również mogą obawiać się podobnego scenariusza - przykładem jest Adam Kraśko, który zdaniem kobiet biorących udział w programie, wcale nie szukał żony, lecz okazji do rozkręcenia muzycznej kariery. 

Na szczęście już wkrótce kolejny kawaler z programu stanie na ślubnym kobiercu. Sekret ten ujawnił jeden z uczestników, Łukasz Sędrowski, który wrzucił zdjęcie zaproszenia na Instagram. Parą, która złoży sobie wkrótce przysięgę małżeńską, jest dwójka uczestników 4. edycji: Piotr i Kasia. Para zdążyła doczekać się już pierwszego synka, Aleksa. Czy tym razem TVP pokusi się o emisję? Do tej pory przez stację została uwieczniona tylko jedna ceremonia. Internauci są ciekawi, kogo Łukasz Sędrowski zaprosi na wesele. Od niedawna bowiem znowu jest do wzięcia. 

Źródło: Interia

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Bardzo smutne. Stan Borys po udarze opowiedział o swoim stanie zdrowia
  4. Zapadły najważniejsze zmiany w 500 plus. Fatalna informacja dla rodziców niepełnosprawnych dzieci
  5. Wspaniała wiadomość dla emerytów. Ponad 70 milionów złotych na program "Senior plus"
  6. TVN: Tragiczna wiadomość z rana, nie żyje nastolatek

 

 

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News